Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti_is utáljátok, amikor egy...

Ti_is utáljátok, amikor egy ugyanannyi zöldpöttyös válaszoló mint ti belép a válaszolásba és mindenki azt hiszi, te írsz?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk 5* vagy, ami ritka, mondod az érveidet, vagy tudod egy kérdésre a választ, és becsatlakozik a kérdés alá egy szintén 5*, aki nem teljesen ugyanazt mondja, mint ti, nem értetek vele egyet, vagy egyenesen butaságokat is, és mindenki téged azonosít vele.


Fordult már elő ilyen veletek?


2023. febr. 13. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont én nem is látom, hogy nekem hány pöttyöm van.
2023. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20 mp-be telt, de 4. Sorry az offért.
2023. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kijelentkezés után megnézed a válaszod, látod a pöttyöket.


Amúgy régen - biztos emlékeznek a régi felhasználók -, volt a %-os értékelés. Ott is előfordult két pl. 92% hasznos válaszadó, de sokkal jobban el lehetett egymást különíteni

2023. febr. 13. 13:53
 4/13 Kólauborkával ***** válasza:
72%
Akkor talán ne a sokak által használt “anonim” jelzőt használd a neved helyett, ha zavar nem tudják ki vagy… nem is értem.
2023. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég hülye, aki ez alapján tájékozódik. Az ilyeneken csak röhögök.
2023. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Ja néha rendesen befrusztrál, főleg mert ilyenkor általában vagy vmi agresszív, másokat szídó ember az azonos pipás, vagy vki aki hatalmasat téved és a hülyeségét hangoztatja. Vagy sok esetben 2 az 1-ben.
2023. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, bizony fordult elő. Ráadásul nem hitték el, hogy nem ugyanaz vagyok, és sértő/támadó személyes üzenetekkel is elkezdtek bombázni. Hiába írtam le ezerszer, hogy melyik az én hozzászólásom, a többi nem az, többen is írták, hogy csak hazudok, hisz a zöld pötty ugyanannyi, és őket nem tudom átverni...


Röhejes amúgy. Számomra ez csak azt mutatja, hogy borzasztó buták az emberek.

2023. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként én sem tudom, nekem mennyi pöttyöm van, és soha eszembe sem jutott egyáltalán elgondolkodni rajta, amíg nem ez alapján próbáltak azonosítani. :D
2023. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nállam egy kérdésemnél fordult elő, ahol azt kérdeztem, hogy ismernek-e olyat aki börtönbe került, erre valaki írta hogy 2 napja még azt kérdeztem, hogy ismertek-e olyat aki embert ölt (nem én kérdeztem) és hogy biztos gyilkosságra készülök
2023. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jobb volt, amíg a % volt kiìrva. Azt sem èrtem, hogy mièrt nem láthatom hogy hány pöttyös vagyok.
2023. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!