Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti_is utáljátok, amikor egy...

Ti_is utáljátok, amikor egy ugyanannyi zöldpöttyös válaszoló mint ti belép a válaszolásba és mindenki azt hiszi, te írsz?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk 5* vagy, ami ritka, mondod az érveidet, vagy tudod egy kérdésre a választ, és becsatlakozik a kérdés alá egy szintén 5*, aki nem teljesen ugyanazt mondja, mint ti, nem értetek vele egyet, vagy egyenesen butaságokat is, és mindenki téged azonosít vele.


Fordult már elő ilyen veletek?


2023. febr. 13. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert nem a gyakori az életem. Csak elfunnolok aztán kész.
2023. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult sajnos. Olyankor frászt kapok hogy ismerősök majd kombinálnak pláne ha felismeri a stílusom az egyiknél, aztán azt hiszi a másik komment is én vagyok.
2023. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam még nem fordult elő konkrétan ilyen, még kevesebb pipával sem, de egy kitekert eset mégis volt.

Egy kérdező kiírt egy szidalmazó kérdést, hogy milyen taplók már az emberek, mert nem segítenek egymásnak, én pedig nem bunkón (!) érzékeny pontra tapintottam, amikor visszakérdeztem, hogy ő hogyan segített nekik. Utánam még páran szintén ilyesmiket írtak, mire a kérdező kitalálta, hogy van 4-5 profilom és azokkal piszkálom őt, és hogy milyen durván rászálltam, nekem orvos kell :D Azért az érdekes volt..

(ez az egyedüli profilom, a miheztartás végett)

2023. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!