Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már olyan eset, hogy...

Történt már olyan eset, hogy valaki nagyon gonoszul viselkedett veletek és a karma valamilyen formában visszaadta az illetőnek a büntetést?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, soha. Velem büntetlenül meg lehet csinálni bármit, a karma biztos nem fogja visszaadni senkinek. Bezzeg, ha én csinálok valamit, azonnal visszakapom. Nekem kell visszaadnom személyesen az illetőnek.
2023. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Az az ember meghalt azóta fiatalon. De nem hiszek a karmában 😀
2023. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem, de titokban bízom benne.
2023. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es, szerintem hosszú távon még vissza kaphatják a sorstól, amit érdemelnek. Én egyre több ilyen esetet látok a környezetemben.


Pl. nővérem nem tudta elfogadni, elviselni még néha sem a férje előző házasságából született kisfiát. Láthatásnál, kéthetente fél napra a nagyszülőkhöz kellett mennie a férjnek a kisgyerekkel, mert nővérem még arra a kis időre se engedte oda hozzájuk. Illetve odaengedte, de mindig hisztiskedett emiatt és undokul viselkedett.


Néhány év múlva nővérem gyereket szült, de a fiú fogyatékos lett. Már 22 éves és kb egy 8 éves gyerek szellemi szintjén áll.

2023. febr. 15. 13:06
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Párszor igen.

-Az általános iskolás kémia tanárom szivatásból nem adta meg nekem a jobb jegyet, közvetlenül utána rossz üveget nyitott ki, beleszívott (amit amúgy nem tudom miért tett mert elvileg nem szabad) és fuldokolt percekig

-A matek tanáromnak (ő mindenkivel gonosz, egy igazi rosszindulatú vén banya) meghalt a férje, el se tudták látni a covid helyzet miatt, de előtte még megvettek neki gondolom jó drágán valami alternatív gyógyeszközt

-Apámnak egy halom egészségügyi gondja lett (egész életemben abuzív volt irányomba is és anya felé is)

2023. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
91%
Rengetegszer, általános iskolában folyamatosan bántottak, vertek, csúfoltak és mindegyik megszívta az életben. Mármint az én értelmezésemben, mert nekik nem biztos, hogy feltűnik, arrafelé nem lógnak ki olyasmikkel, hogy nincs munkájuk, elválnak, fiatalon teherbe esnek és elhagyják őket gyerekkel, ott ragadnak a halál faxán közmunkán stb. Ott ez megszokott de nekem ezek a dolgok a szívás netovábbjai. De más emberek is rosszul jártak, akik bántottak. Egyébként karmában nem hiszek, ezek szerintem csak sima következmények.
2023. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Még az iskolában egy "barátnőm" olyanokat pletykált rólam, hogy mekkora r|b@nc vagyok és felírta a telefonszámom az iskolában padokra, hogy ennyiért meg annyiért szopok. Csak mert elmondtam, hogy szerintem túlságosan hiányos az öltözete és nem illik így iskolába járni. Aztán ezután pár héttel a hülye m€zt€len képeket küldött egy sokkal idősseb férfinak aki elkezdte fenyegetni, hogyha nem küld többet akkor kikeresi facebookon az iskolatársait meg a szüleit és elküldi nekik. Ezután hozzám jött tanácsért, amit nem fogadott meg. Szóval végül az egész iskolának voltak róla képei és hosszú rendőrségi ügy lett belőle.
2023. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

#4 És a két gyerek mivel érdemelte ki a sorsát? A férj kisfia mivel érdemelte ki nővéred szemétségét? És nővéred gyereke mivel érdemelte ki a fogyatékosságot? Itt bukik meg a karma, hogy egy újszülött nem tud kiérdemelni semmit.


Azt meg hagyjuk, hogy előző életében biztos rohadék volt az gyerek, mert ez nem egy bizonyítható dolog, hanem csak egy légbőlkapott hülyeség. Plusz mondanád azt mondjuk egy szexuálisan bántalmazott gyereknek, hogy megérdemlte a bántalmazást, mert előző életében biztos ő is gyerekeket erőszakolt meg?

2023. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Karma elvben a következő életben javíttatja ki az előző élet bűneit.

Ám olyan fatális véletlenek sorozatában érte szerencsétlenség az engem indok nélkül bántókat - és rendszerint abban a témában, amiben aljasak voltak velem - hogy kénytelen vagyok feltételezni valamilyen felsőbb igazságszolgáltatásban, ...mindenki nevezze annak, aminek akarja!

2023. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Tobbszor is. Pl osszejott ujra a csajom az exevel titokba. Mikor kiderult nyilvan mondtam neki h ok.. akkor kezheti is szedni a cuccait es viszlat. 3 nap mulva sirva hivott h megcsalta a csavo es h nem e talalkozunk, ne e aludjon nalam 😂😂 Ahh mondom isten ments es legyszi ne keress tobbet
2023. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!