Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már olyan eset, hogy...

Történt már olyan eset, hogy valaki nagyon gonoszul viselkedett veletek és a karma valamilyen formában visszaadta az illetőnek a büntetést?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

"Apámnak egy halom egészségügyi gondja lett (egész életemben abuzív volt irányomba is és anya felé is)"


Sajnos a mi családunkban a legjobb embereknek volt eü baja és ők haltak meg a leghamarabb.

2023. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
#11 Igen, nálunk is. A rohadék apám meg 50 év tömény alkoholizmussal a háta mögött nem hajlandó feldobni a pacskert.
2023. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan kettő eset ugrott be, ahol nagyon feltűnő volt.

1) nem tudtam egy matek feladatot órán, és a tanár kb. 5 percen át kiabált velem miatta. Olyanokat mondva, hogy teljes szívből kívánja, hogy ezzel legyen tele az érettségi, meg ilyenek mit keresnek az iskolában, ilyen alap dolgot (logaritmus) nem tudni, és még sorolhatnám. Mindezt úgy, hogy világéletemben évfolyamelsők közt voltam, és butának sem gondolom magam.


Aztán utána vett egy nagy levegőt, és folytatta az órát. De nagyon bizarr volt, ha nem látom saját szememmel, el sem hiszem. Hol a szemüvegét ejtette le úgy, hogy meglazult a szára, hol a számológépét, vagy a könyvét, és a legszembetűnőbb: végigbakizta onnantól az összes példát, és a többiek javították ki. Túlzás nélkül minden feladatában volt hiba.


2) komolyabb sérülés után mentem vissza, az akkor még, sportomba, de az edzőnek nem tetszett, hogy eleinte nem mertem hetente többször menni, hogy kíméljem magam. De nem mondta meg szemtől szembe, hanem a hátam mögött terjesztett mindenfélét, és elérte, hogy a többiek kiutáljanak onnan. A végén már ő maga sem rejtegette az egészet, nyíltan beszólogatott és tiszteletlen volt velem. Én meg megelégeltem és nem mentem többet. Nem én voltam ez első, akivel így járt el a közösség, csak azért mégis bántott elég szépen.


Aztán nem egészen 1 évvel később, egy velem egy időben onnan lelépőtől tudtam meg, hogy azóta teljesen rossz irányba megy az élete, kilakoltatták az otthonából, az akkori közösség több, mint fele elment onnan. Ő maga abbahagyta a sportot, kutyái sorra pusztulnak el és még tényleg hosszú a lista.

2023. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottátok a történeteiteket!
2023. febr. 15. 18:30
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
Folyamatban lévő ügyről nem beszélünk. Lényegében hiszek a karmában, láttam már pár érdekes dolgot magam körül, de ha előhozom ezt a fajta gondolatomat, akkor nem hisznek nekem ezzel kapcsolatban...
2023. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!