Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha valaki mocskol...

Mit tehetek, ha valaki mocskol a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Barátságot színlelve a közelembe férkőzött, majd elkezdett a hátam mögött eltorzított dolgokkal mocskolódni. Nagyon nehezen ért vissza az információ, mivel az illető célja az új kapcsolataim lerombolása volt, így sokszor már az új ismerős nem állt velem szóba, de sosem tudtam meg az okát.


Helyhehozhatatlan károkat okozott.


Bárkit megismerek akit az illető ismer, az új ismerősöm már eleve furcsa szemmel néz rám mert megkérdezi az illetőt aki szépeket sosem mond rólam, csak azt hogy engem le kell tiltani meg nem szabad velem beszélni.


2023. febr. 15. 13:40
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy az illető egy darabig párhuzamosan tudta a barátságot színlelést és a mocskolódást is csinálni és nagyon sokáig nem jöttem rá miért pattognak le az új ismerősök és miért marad mindig ő egy furcsa távolságtartással.
2023. febr. 15. 13:41
 2/31 A kérdező kommentje:

Azt nem akarom megmondani pontosan miről van szó.

Ez lehet nagyobb munkahelyi közösség. (100+ fős)

Vagy lehet akár egyetem.

Vagy lehet egy gimnázium. Lényeg, hogy a közösségben általában ismerik.


Ha nem barátkoztam volna meg az illetővel még a legelején, nem is tudna rólam, enm tudna rólam mit mondani kinek. Most, hogy elmondhatja, hogy ismer, simán mocskolódhat ha irígy arra, hogy új barátom lesz, vagy esetleg nekem lesz több barátom mint neki.

2023. febr. 15. 13:43
 3/31 A kérdező kommentje:

Én úgy döntöttem, hogy nem kötekszem az illetővel hanem letiltottam és megpróbálom teljesen figyelmen kívül hagyni, így idővel le fog állni és rájön, hogy csak magának árt vele, ha beleártja magát a dolgaimba.


Ha valóban tennék valamit ellene, annak biztosan feljelentés lenne a vége mert vagy lilára verném, vagy úgy lejáratnám, hogy elásná magát a föld alá és az ilyen patkány biztosan azonnal szaladna feljelenteni.


Ha viszont én jelentem fel, akkor meg csak lejáratom magam azzal, hogy a nevemet adom egy ilyen botrányhoz.


Szóval tehetetlen vagyok, úgy gondolom, és a családom is azt javasolta, hogy az a legjobb ha elkerülöm az illetőt és egy ideig még eltűröm a mocskolódásait.

2023. febr. 15. 13:54
 4/31 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk érdekes, hogy a többiek miért hisznek neki, ha annyira makulátlan vagy.

Szerintem pontosan azért nem akarod elmondani a legfontosabb infót, mert van itt még más is.

2023. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%
Feltakarítod.
2023. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
4: látod annyira erős egy ilyen mocskolódás, hogy még te is elhiszed neki, pedig csak leírtam egy kérdést. Most képzeld el, ha egy két dolgot még hozzá is tesz. Ettől szenvedek. Ilyen ereje van.
2023. febr. 15. 14:01
 7/31 A kérdező kommentje:
4: ez pontosan egy ilyen öngerjesztő dolog. Ugyanezt kérdezik tőle a többiek is, hogy ugyan mi van a háttérben, olyan rendesnek tűnik, és akkor lehet szépen böfögni a kitalált meg eltorzított mocskolódásokat. Ezen élvezkedik.
2023. febr. 15. 14:01
 8/31 anonim ***** válasza:
Ok, és ennyi infóból nem is értem mire keresel választ idegenektől, akik nem ismerik az életed. És miért várod, hogy a tények ismerete nélkül bármi tudja a receptet?
2023. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Mert elmebeteg.
2023. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Elköltözni, másik munkahelyre menni nem tudsz? Vagy suliba vagy nem tudom miről van szó pontosan, mert még azt sem írtad le.

Ha munkahelyről van szó, akkor lehet másikat keresni, lehetőleg másik városban. Így lehetnek új ismerőseid, új munkatársaid, tudsz új életet kezdeni anélkül hogy ez a bizonyos ember ártani tudna neked.

2023. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!