Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van!Hogy tereljem a témát?

Elegem van!Hogy tereljem a témát?

Figyelt kérdés
Akárhova menjek a környezetem mindig félt,aggódik értem és fontoskodik.Jól vagy?Rendbe minden?Ezt kapom rendszeresen de már kikészít.Túlságosan rossz élethelyzetben vagyok amit sokan megtudtak,akartam már megölni is magam.Én folyton azt hazudom,hogy jól vagyok meg körülöttem rendbe minden de ez sosincs így csak nagyon ritkán.Hogyan szereljem le őket?Mit válaszoljak ?Mert Istent bántom meg ha azzal ha hazug szó jön ki a számom.Tereljem el a témát más felé,hogy milyen nap van vagy hány óra van vagy tegnap mijen nap volt stb baromságokkal hogy elgondolkozzanak és elfelejtsék amit kérdeztek?Ha hallgatok addig nyaggatnak amíg nem válaszolok addig ott állnak mellettem az életemre esküdve,hogy így van.Megfelelési kényszerem van,utálom hogy azt mondom amit hallani akarnak de nem bíznak bennem látom rajtuk,hogy nem hiszik el amit mondok.
2023. febr. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Addig örülj még aggodnak erted. Ha nem aggodnának akkor meg az lennea baj....



Ha elmegyek ithonról jeleznem kell hogy már buszon vagyok hogy már oda értem és most indulok haza... nem azert mert nem bíznak meg bennem hanem azért mert kiskóru vagyok és féltenek. Gondolom teis. Ha nem vagy az akkor nem tudom mért hívogatnak hogy mit csinálsz. Vagy talán azért mert nem viselkedsz felnőttesen és túl gyerekesnek tartanak meg persze ezért is féltenek.

2023. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj itt nem arról van szó,hogy hívnak te!Ott helyben kérdezik pl munkahelyen.Eléggé csendben vagyok de nem hiszem el,hogy nem lehet leszállni rólam.
2023. febr. 17. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszul kérdezd meg, tudnának e 50 ezret kölcsön adni fizuig. Max a második ilyen válasz után végleg lekopnak.
2023. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos sőt abból még baj is lehet.
2023. febr. 18. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!