Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milrt hiszik azt a marketinges...

Milrt hiszik azt a marketingesek, hogy ha 10x tolnak valamit az arcomba, ami először sem érdekelt, akkor majd meg akarom venni?

Figyelt kérdés
Értem én hogy überkirály sorozat a Vox Machina vagy mi, de nem akarom megnézni, és már vagy 20x görgettem át azon a hirdetésen. Ha már azt is tudja a telefonom hogy mikor fingok, azt miért nem lehet megtanítani szerencsétlennek, hogy ha átgörgetek valamin akkor nyilvánvalóan nem érdekel, ne dobja be többet? De ugyanez van a reklámokkal is... Köszi de az első után is el tudom dönteni hogy akarok-e ariel mosószert venni akciós áron, mem kell még 5x a képembe tolni. Rohadt idegesítő, és nem tudom miért hiszi azt valaki, hogy ez az, így kell vevőket szerezni!

2023. febr. 18. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan appok ad blokk browser pl amik szűrik h ne kapj reklamokat.
2023. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy minél jobban rögzüljön a tudatalattidban, és ha majd hasonló termékre lesz szükséged azt a márkát vedd
2023. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszik. Tudják.
2023. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Amíg vannak olyan "okos emberek", akik "okos"telót vesznek, addig ezt szokjad meg, neked szól, mert megérdemled:DDD


Használj egyszerű telefont és normális ember leszel, nem egy okos emberek által kinevelt birka;)

2023. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Van, akinél ez a taktika bejön.
2023. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Akár (f-)elisered ezt, akár nem, így működik az ember.
2023. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!