Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom egy emberrel...

Hogyan tudom egy emberrel véglegesen megszakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy ember aki valami borzasztó, undorító dolgot művelt, ezen kívül egy idióta. Hogyan tudnék végérvényesen elszakadni tőle? Költözzek külföldre? Vagy mi
2023. febr. 18. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tobbet kellene tudnunk;milyen viszonyban vagy most vele, milyen messze van toled kedves kerdezo, es hogy miert akarod kiiktatni az életedből. Remelem nem gond h ferfikent hozzaszoltam.
2023. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok tényezős a kérdés.. Milyen messze lakik tőled az illető, esetleg csalàdtag? Az utóbbi esetben akaratodon kìvül is összefuthatsz vele pl családi eseményeken így akkor javasolt külföldre menni.. ha messze lakik és nem cdalàdtag vagy rokon akkor csak egyszerűen tiltod mindenhonnan és ennyi, nagy valószínűséggel nem futsz veoe össze vásàrlás közben sem
2023. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Családtag, igazából és nagyon sokat látom
2023. febr. 18. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mekkora idióta már az, aki ezért külföldre költözik?!?!


Bár a gyakorisok elszállt tanácsai szerint mindenért külföldre kell költözni meg pszichomókushoz menni, csoda, hogy előttem ezt még nem dobták be. Csak kérdés, hogy aki nem tudja önállóan megszakítani a kapcsolatot nem nem kívánatos személlyel, az mégis hogy a gyászos búbánatba fog elboldogulni külföldön?!?!?!?


Kérdező:Szépen kinyitod a pici szádat és azt mondod: " Ne haragudj kedves családtag, de úgy döntöttem, hogy ezentúl nem vagyok kíváncsi rád.Ne szól hozzám többet, te jobbra, én balra". Ennyi az egész. Netről letiltod, telefonszámát kitörlöd, ha hív kinyomod. Ha megint hív megint kinyomod vagy rezgőre állítod. Elkerülöd amennyire tudod, ha találkozol vele nem szólsz hozzá, ha ő szól azt mondod : " Bocs, de nem érdekel, megbeszéltül, hogy nem szólsz hozzám, tartsd magad ehhez jó?". Aztán elfordulsz, tovább mész a morgolódására nemes egyszerűséggel nem reagálsz. Ha tovább magyaráz neked mindenre csak annyit mondassz: " Nem vitatkozom veled, hagyj békén!". Ha látja, hogy tényleg le💩od hamar megfogja unni és békén hagy. Ha minden alkalommal leállsz drámázni vele, akkor nem hagy békén ilyen egyszerű.


De ha annyi eszed van, hogy beszállsz a vitákba, adod a lovat egy debil alá, azon nem segít a külföldre költözés sem. Ha itthon nem tudsz kezelni egy trollt, akkor külföldön sem tudod majd kezelni ha ott rád száll valaki. Akkor költözhetsz egy másik országba, aztán ott is rád száll valaki és megint mész egy másik országna, ezt megcsinálhatod nagyjából 195-ször mert, ennyi szuverén ország van. Aztán a 196.kötekedővel mit csinálsz? Felmész a holdra?

2023. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy az országunk, elég telefonszolgáltató is van, email...tényleg ennyire nehéz ezt meglátni...
2023. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb dolgom volt, mert nem találkozom vele sűrűn. De a legutóbbi alkalommal nagyon összevesztünk. Én csak annyit mondtam neki, hogy ide be ne tegye a lábát többé. Ehhez tartja is magát. Tiltottam a közösségi oldalakon is, mert bár nem posztolok sok dologról, nem szeretném, hogy bármennyire is köze legyen az életemhez.
2023. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!