Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha véletlenen múlnak fontos...

Néha véletlenen múlnak fontos dolgok. Veled is volt ilyen hogy valamilyen sorsfordító dolgot a véletlennek köszönhettél? Mi volt az?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Pl. a születésem.
2023. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
+ a tiéd is!
2023. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

iskolasorsolás

érettségi tárgy sorsolás

megnyertem egy pályázatot (egy hónap utazás a barátaimmal)

stb

2023. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
1x elhagytam a buszon a pénztárcámat. Másnap mentünk be érte faterral a városba a buszmegállóba hátha leadták de nem. Utaná elmentünk a boltba mondván ha már úgy is bejöttünk legalább vásároljunk be. Útközbe fater összetalálkozott egy régi ismerősővel és mikor bemutatkoztam neki ő mondta hogy leadták a kocsmában a pénztárcámat menjek érte. Szóval ha akkor úgy döntünk hogy ne menjünk boltba és fater nem találkozik régi ismerősével pont ott akkor csináltathattam volna újra az irataimat
2023. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
2011es bitcoin vásárlást
2023. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Lakásvásárlás: Éppen gondolkoztam, hogyan, miből. Aztán jött egyik munkatársam, hogy neki van egy eladó panel 21 millióért ideadja. Ha kell kell, ha nem nem.


Megvettem. Nem mondom azt, hogy álmaim lakása, vagy az életemet le akarom itt élni, de alapvetően élhető. Ennyiért nagyon mást nem találtam volna már 1-2 éve sem, mert az árak inkább 25-28 körül mozogtak. Most meg 32-35 körül mozognak, hitelt sem kapnék annyit amióta elszálltak a kamatok.


Konkrétan nem tudnék most lakást venni, fizethetném az albérlet 120-150 ezres költségét, így meg konkrétan a fele-harmada a törlesztőm...

2023. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Velem eddig még nem történt, de nagypapám mesélte, hogy volt anno itthon egy nagy vonatbaleset, sok halottal, és ha aznap nem kési le a vonatot, ő is rajta ült volna azon a járaton. Szóval valószínűleg ő az életét köszönheti annak a véletlennek.
2023. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
#7 Nekünk olyan volt, hogy csuklós busz égett le, amivel előtte hazajöttünk. Teljesen kiégett az egész. Szerencsére áldozatok nem voltak.
2023. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy barátnőmet kísértem el ingyenes szűrővizsgálatra, és ha már ott voltam, rávett, hogy álljak be én is a sorba. Nem akartam, de végül úgy voltam vele, hogy ha már elkísértem, akkor miért ne? És kiderült, hogy emlődaganatom van. De mivel időben elcsíptük, szerencsére ki tudtuk vizsgálni, kiderült, hogy nem rosszindulatú, és megúsztam ennyivel. Azóta hiszek a sorsszerűségben és a véletlenekben.
2023. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3* volt ilyen, de ezen kívűl is volt még tutira. Állásváltoztatással kapcsolatos mind.
2023. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!