Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar az egy megalkuvó nép?

A magyar az egy megalkuvó nép?

Figyelt kérdés
Szerintetek jellemző ránk, magyarokra, hogy összességében egy megalkuvó nemzet vagyunk, olyan emberek, akiknek többségére bármilyen akaratot rá lehet erőltetni és elfogadjuk a sorsunkat, még akkor is, ha lehetne rajta vàltoztatni? Vagy épp ellenkezőleg, kiállunk az igazunkért?

2018. dec. 5. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
ha megalkuvók lennénk nem zavartuk volna el gyurcsányékat meg a szocikat
2018. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig van 4 évente krumpli, meg Bözsi, addig igen.
2018. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen is meg nem is.
2018. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted miért csak nekünk van siránkozó himnuszunk egész Európában?
2018. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos igen,bár nem mindenki de a 95%.

Megalkúvó,beletörődő pesszimista lusta ember.

Himnusz is erről szól ezért is utálom,nem is éneklem soha nem érzem magamének,lejövök tőle sz életről.

Csak a sz_r meg a szenbedés erről szól.

Pont ez jellemzi ezt a népet.

Hogy miért azt nem tudom,de borzalom ami itt megy,tisztelet a kivételnek.

2018. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Én nemtom de ha én lennék a miniszterelnök ezt a rózsát nyomnám az országnak:


Tisztelt hölgyeim és uraim! Tisztelt Magyarország!


Zene: [link]


Nem vagyok senkinek megváltója de lehetőséget adok, hogy bárki megválthassa magát!


Ha valaki panaszkodni kezd, hogy milyen értéktelen vagy mekkora senki, nem tudom sajnálni. Olyan ember soha nem élt a földön akinek kőbe lett volna vésve a sorsa. Értéktelen ember csak azokból lehetett akik mégis ezt hitték. Senkikről pedig soha nem hallottam még mert ilyen ember nem létezik. A senki ezt jelenti az én olvasatomban: Nincs aki. Értékes és értéktelen jelzőkkel illetni egymást nem egy bölcs dolog. Persze ha te olyan világban akarsz élni amiben az értéktelenek elhiszik, hogy azok és nem tesznek semmit semmiért… akkor nem vagy valami okos. Mindenkinek van egy naaagy lehetősége. Ez a lehetőség az idő. Az idő befektethető és értékké váltható. Persze ez csak azokra vonatkozik akiknek nem szerepelnek a következő meggondolatlan gondolatok a szótárában.

1. Nincs kedvem.

2. Majd később.

3. Lehet.

4. Lehetetlen.


Ha akarsz valamit csináld!

A jövőbe lökdösött célok soha nem fognak teljesülni! A jövő mint előre megírt ismeretlen misztikus új világ amit véletlenek eredményeznek, NEM LÉTEZIK. Amíg a nemlétező jövőtől félsz, vagy pont vágysz rá és ábrandozol róla, addig folyik az idő amit megvalósítással is tölthettél volna. Gazdag akarsz lenni? Vállalj több munkát és az leszel. Okos akarsz lenni? Tanulj folyamatosan és az leszel. Menő céget akarsz? Tanulj és dolgozz amennyit csak tudsz, minden időd amit csak lehet fektesd bele. Sportos testet akarsz? Dolgozz rajta folyamatosan! Egy a lényeg legyen egy nagy életcélod ne sok kicsi! Te sem sok kicsi vagy. :) De ne csak könyvek tanítsanak hanem azok is akik elérték amit te is el akarsz érni! Legyél nyitott és ne félj kérdezni, ne félj szabadon gondolkodni, és ne félj senkitől mert nincs miért.


Ez annyira egyszerű, hogy fáj. Mi jobbat tehetnél az álmaid megvalósítása helyett? Ábrándoznál, hogy "hátha majd, egyszer talán, lehet, á de most esélytelen, ezért és azért nem"????


Ahogy Joda Mester mondaná: "Vagy tedd, vagy ne tedd, de semmiképp se próbáld."

2018. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
;)
2018. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez tetszik 6-os,ez igen.

Meg is van a kivètel akiről beszèltem.

2018. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a, vagy nem tanul a múlt hibájából; b, vagy tanul, de azt is rosszul tanulja meg, vagy; c, túlságosan egyedi, hibrid módszereket alkalmazva "fejlődik" egyedi módon.
2018. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!