Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyermekmolesztálás, pedofíli...

A gyermekmolesztálás, pedofília elévül egy idő után mint bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Tehát fel lehet jelenteni valakit mert pl 5 évvel ezelőtt pedofil dolgai voltak? Ha fellehet, ugyan akkora büntetést kapna mint friss eset esetén?
2023. febr. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni bárkit fel lehet. Hogy 5 év után milyen konkrét bizonyítékokat tudsz felmutatni... na az más kérdés.
2023. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, hogy hány pedofil jön veled szemben az utcán. Biztos vagyok benne, hogy a többségük szabadon mászkál, és soha nem jelentette őket senki. A legtöbbjük úgy buknak le, hogy több ember gyerekére rámásznak, sokan nem is merik bevallani a szüleiknek, hogy mi történt velük.


5-10 év után 1 ember feljelent 1 embert. Állítás-tagadás. Ha a masik jól hazudik, úgysem lesz belőle semmi

2023. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
és aki most jön elő azzal hogy 20-30 évvel ezelőtt az edzője, a tanára, az apja , a szomszéd stb megdugta (ld a világ luvnyája Szilágyi Liliána..) az hogy bizonyít?
2023. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3. ha tegyük fel felnőtt korára befolyásos, pénzes ember lesz, akkor az ő ügye nem annyira jelentéktelen, mintha egy szegény, senki gyerekét molesztálta volna.

Hazugságvizsgáló, plusz olyan pszichiátereket tud fizetni, akik képesek megállapítani a pedofil arcmozdulataiból, a hangjából, a viselkedéséből, hogy hazudik -e. De nem tudom hirtelen megmondani, hogyan is nevezik az ilyen orvosokat, talán nem is pszichiáter, ők kifejezetten erre szakosodtak.

A hazugságvizsgáló is átvehető egy profinak

2023. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hazugságvizsgálót átverni nem kell egy profi. Egyszerűen ha te full elhiszed a saját mesédet, akkor is átverhető, mert nem a hazugságot "látja", hanem a te tested reakcióját, mikor nem mondasz igazat.

Én pl. hatszor összeszarnám magam akkor is, ha igazat mondanék, mert izgulós és szorongós típus vagyok. :D De ha valaki full szociopata (márpedig akadnak furcsa lelkek, főleg azok között, akik durva bűncselekményeket követnek el), akkor lehet, hogy semmilyen reakciót nem mutat, mikor hazudik össze-vissza.

2023. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. aki nem hazudik gyakran, az könnyen lebukik, nincs tapasztalata benne. És tisztában vagyok vele, hogy hogyan, milyen elven, milyen alapon működik egy hazugságvizsgáló. Én pl. még ha igazat mondok, akkor is izgulok:D
2023. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!