Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki akaratom ellenére...

Ha valaki akaratom ellenére ezt csinálja velem, bűncselekménynek számít?

Figyelt kérdés

Elkezdtem találkozgatni egy sráccal, végül úgy hozta a sors, hogy összejöttünk, és hétvégente nála szoktam aludni, 130 km-re lakik tőlem..

Elvárja, hogy pénteken már délután átmenjek hozzá, és csak vasárnap este enged haza. Nekem az utazás megközelítőleg 2 órát vesz igénybe.

Talán ez így eddig nagyon szép, és nagyon jó, de nem fogadja el, hogy nekem egy másik városban van az életem, a családtagjaimmal gyakran szervezek programot hétvégente.

Eddig úgy háromszor történt meg az, hogy kijelentettem, hogy már szombaton délután haza szeretnék indulni, ami neki nem tetszett, és amikor elhatároztam hogy elindulok, bezárta a kijárati ajtót, erőszakkal nem engedte hogy kimenjek, a lakáskulcsot eldugta.

Már megmondtam neki, hogyha így folytatja többet nem megyek hozzá, erre az volt a válasza, hogy akkor ő jön el hozzám, és a városban felkeres.

Ez a "fogvatartásos" dolog mennyire legális? Ha esetleg ismét ilyen történne, jogos hogy kihívom rá a rendőröket?

Köszönöm a válaszokat.

(Egyébként igen, tudom, az ilyentől meg kell szabadulni, csak az a baj hogy nem olyan egyszerű)



2023. febr. 23. 16:44
 1/9 anonim válasza:
100%
Többet ne menj hozzá, ha zaklat hívd a rendőrséget. Ez nem normális.
2023. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szemelyi szabadsag korlatozasa es mint ilyen, buncselekmeny.
2023. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy nem ilyen egyszerű? Egyébként hogy nem lehet észrevenni, hogy zaklató hajlamú valaki? Kétlem, hogy ennek ne lettek volna előjelei.
2023. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kólauborkával ***** válasza:
87%

Waow, én férfi vagyok, de ha megtudnám, hogy valamelyik ismerősöm ilyet tesz, hát, nem sokáig lenne az ismerősöm.

Félelmetesen gyerekes viselkedés ez felnőtt korban, lehet ennél komolyabbat is megenged magának később, most még a “mézes hetek” vannak.

2023. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt nem egyszerű?

Ha annyira szeretne, nem akarna neked rosszat! Márpedig ez neked nem jó hogy így viselkedik!

2023. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Az első ilyen eset után minek mentél egyáltalán vissza? Nem ijedtél meg eléggé, hogy fogva tartanak? Érezni kell a szituációból, hogy mi kinky roleplay, és milyen egy pszichopata. Ha ez mind háromszor is megtörtént, a második után mit gondoltál? Végül is csak be vagy szarva a helyzettől, de nem ütött meg, úgyhogy még nem gáz, vagy mi? Negyedjére hátha nem vágja el a torkod, ha teljesíted amit parancsol.


Ha ez nem csak egy hatásvadász sztori, akkor ennek vagy távoltartási lesz a vége, vagy neked. Bolond emberrel sehogy nem lehet kíméletesen és konfliktus nélkül közölni, hogy ennek végleg vége.

2023. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező szerintem te is tudod a választ...

Menekülj !!!

2023. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz a sztori, akkor szeretném megérdeklődni, hogy te hülye vagy amúgy?

Igen, bűncselekménynek számít, azonnal távolítsd el magadat tőle, amennyire csak tudod. Mégis miért gondoltad, hogy ez nomális? Jegyezd meg egy életre, felnőtt ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz, és bármilyen helyzetből bármikor jogod van kisétálni (kivéve ha lesittelnek)

2023. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal amint elengedett volna első alkalom után tiltották volna mindenhonnan le és soha többet nem mentem volna hozzá.Nagyon remélem,hogy nem tudja azt hol laksz.Ha tudja és ott is zaklat hívnám a rendőrséget.Ez semmi esetben se normális,mi az,hogy nem mehetek el akkor amikor én akarom?Ha nemet mondok neki vagy nem azt csinálom amit ő akar akkor legközelebb véresre vér vagy mi?Tényleg azt javaslom kedves kérdező,hogy menekülj és vess véget ennek a kapcsolatnak!
2023. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!