Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is félne ilyen helyzetben?

Más is félne ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár napja fejeztem be az egyik regényemet. Másfél évig tervezgettem, írtam és javítgattam, mire eljutottam idáig. Még pár apró simítás, az utolsó átolvasások, és teljesen kész.

Mindigis szerettem volna, ha kiadathatom. Most viszont, hogy lassan elérkezik az idő, hogy elküldjem a kiadó(k)nak, megijedtem. Mintha nem lennék rá képes, vagy nem is tudom. Félek.


2023. febr. 26. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Tök normális. Bétázok egy írónak (külföldi, valószínű nem ismered, lényegtelen, ki ő).

Vele beszélgettem már erről. Ő a mai napig szokta úgy érezni, hogy furcsa, hogy az ő írásai mások otthonában ott vannak, emberek fizetnek érte. Izgul, mikor elküldi átolvasni. Volt, hogy találtam benne egy olyan következetlenséget, amit visszamenőleg már nem lehett megoldani, szegény kicsit kibukott rajta.


Szóval persze, bármit alkotni és nyilvánosságra hozni mindig érzelmi hullámvasút.


Simán lehet, hogy el fognak hajtani, vagy csak sokadikra sikerül kiadni, esetleg soha. Ez ilyen. Lutri.

2023. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen normális.
2023. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván. Beleadtad szíved-lelked, rengeteg munka van benne, egy picit a saját személyedet is beleraktad, teljesen normális, hogy megrémülsz attól, hogy mi van, ha nem tetszik. Nyilván izgulsz, hogy mi lesz a vélemény. Ez rendben van, és egy természetes reakció. Őrizd meg ezeket a pillanatokat, később olyan édes nosztalgiával fogsz majd visszatekinteni rá, hogy az első könyved előtti félelem milyen volt.

Egyébként meg gratulálok, én is írtam egy regényt, én még nem jutottam el addig, hogy megkeressek egy kiadót. Látod, ennyivel előrébb vagy, a tiédet kiadják, volt ennyi bátorságod, ezzel hivatalosan is íróvá válsz. Kérlek küldj egy linket, hogy hol tudom megvenni a könyved, nagyon szeretném elolvasni. Kifejezetten szeretem az elsőkönyves írókat :) Privátban is jöhet, ha szerény vagy.

2023. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, még csak most próbálja majd elküldeni. Nekem ebből az jön le, hogy még bőven nincs kiadva...
2023. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!