Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok ilyen helyzetben?

Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nálatok előfordult olyan esetleg suliban az osztályotokban, hogy volt 1-2 olyan ember, akivel nagyon rosszban voltatok, vagy csak egyszerűen nem bírtátok elviselni, és mondjuk egy csapatos versenyen egy csapatban kellett lennetek a tanár miatt?

Nálunk sajnos van 2 lány, akit a barátnőimmel egyáltalán nem kedvelünk, és nem szeretném, ha a mostani heti szerepünkben együtt kellene táncolunk vagy valami.


2023. febr. 19. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer trénerként voltam abban a helyzetben, hogy nem tudtam az osztályon belüli ellentétekről, véletlenszerű csapatokat sorsoltam, ami miatt a két kiutált gyerek az ellenségeikkel került egy csapatba.


A végén a zárókörön az egyik kiutáló mondta, hogy neki a nap legnagyobb tanulsága, hogy mennyire előítéletes volt, és hogy ezentúl ez máshogy lesz. Még akkor sem értettem, csak amikor a tanáruknak meséltem, mi volt, ő kapott sokkot, hogy baszki, ezek kibékültek?


Szóval lehetséges, hogy a lehető legjobb dolog lenne, ami történhet veled, hogy egy ilyen kontrollált környezetben egy csapatba kerüljetetk.

2023. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, volt egy lány akivel csúnyán összevesztem, elhitette vele, hogy az én hibám minden én hülye meg el is hittem. Aztán anyám térített észhez ( miután persze megmutattam az üzeneteket). Osztálytársak vagyunk és még leszünk is egy darabig. Az ofő fél év után tudta meg, mi történt az osztályban, hát nem kicsit lepődött meg.. Addig meg folyton egymás mellé, meg egy csapatba osztott be minket.. Elviseltük. Túl lehet élni. Azóta sokkal hidegebbek vagyunk egymással,csak akkor beszélünk, ha nagyon muszáj. Pech, mert ketten vagyunk osztályképviselők, de csak én járok a dolgokra és mindig tőlem kérdez mindent xd. Én azt vettem észre, hogy sokkal óvatosabbam vagyunk a másikkal. De engem szimplán nem érdekel. Ne foglalkozz vele, csak ha nagyon muszáj, én beszólni sem szoktam beszólni a lánynak ( pedig elég nagyszájú vagyok, de nem akarok még több vitát, igaz, sokat változtam) Visszatérve a kérdésedhez: Nem a világvége, ha normálisan beszéltek egymással, a normális határon belül, akkor nem vészes.
2023. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok, elnézést a helyesírásért velem* és óvatosabbak*
2023. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen és nagyon kellemetlen volt.Természettudomány verseny volt és 4 ember volt egy csapatban.Ebből én és még egy értette a feladatokat a 3. fél néha szólt valamit,de a 4. elviselhetetlen volt az életben és a versenyen is.Fúrta a csapatmunkát és hátráltatta is.Élőben se kedveltük egymást es ez csak jobban érződött a versenyen is.
2023. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!