Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegekkel kapcsolatos...

A melegekkel kapcsolatos kérdések meg témák miért váltanak ki ilyen heves érzelmeket az emberekből, hogy ilyen hosszab képesek róla vitatkozni mint ennél a kérdésnél?


#meleg #homoszexualitás #vita #melegházzaság
2023. febr. 27. 14:07
 1/7 A kérdező kommentje:
*hosszan
2023. febr. 27. 14:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan elég bántóan állnak hozzá az ilyesfajta témákhoz és sokan erősen kiállnak az ilyen emberek ellen.
2023. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert megosztó a kérdés, mindenkinek van róla véleménye (és általában azt is hiszik, hogy az a szentírás).
2023. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha rejtetten érintettek, csak jobb álcázni, hogy "Nem, én nem. Viszont nem szeretem ezt" szövegeket mondogatni?
2023. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a legtobb embernek nem normalis, visszataszito dolog.. kiveve a lezbik 😀
2023. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

én nem szoktam már minden kérdésre válaszolni, olyankor szoktam hozzászólni amikor valaki olyat állít ami nem igaz, ráadásul pejoratív értelmű..de már ezt is csak úgy hogy a végére mindig oda írom hogy nem szállok bele további "vitába", írok egy kifejtett őszinte véleményt ahol szépen becsomagolva elmondom akár az adott illetőnek, hogy sötét mint egy feketelyuk. persze szépen megfogalmazva, érvekkel alá támasztva. ez egyébként még egy gyakori jellemzője azoknak akik miatt én fel szoktam szólalni, hogy nem tudnak érvelni, rosszul érvelnek és elhiszik hogy igazuk van. általában elfogultak valami mellett.

ez az ami engem zavar és az ebből fakadó buta, sokszor szélsőséges megnyilvánulás.

2023. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Sokan vallasi, parthovatartozasi meggyozodesbol probaljak elutasitsni a melegeket, ugy hogy amugy nem is ismernek egyet sem, es csak egy elfogult kep el antudatukban veluk kapcsolatosan. Borzaszto egyebkent, mennyire sotetetek egyesek.


Egyik posztom alatt valaki valami teljesen hamis kutatast kozolt, amely szerint 50 ev felett nincsenek is melegek, es ez az egesz csak egy hobort manapsag a fiatalok koreben. :D Meg hogy mindig is voltak lazado fiatalok, most a magukat quuernek tarto emberek azok.



Hat majdnem lefordultam a szekrol akkorat nevettem. :)

2023. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!