Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb ha ezt soha nem mondom...

Jobb ha ezt soha nem mondom el neki? Szégyenlem magam.

Figyelt kérdés
Barátom önként feltöltötte telóm,de én egy alkalommal megloptam őt,persze utána vissza tettem a pénzt.Szégyenlem,hogy ezt tettem miközben ő ilyen nagylelkű velem.Szeret engem én is őt.
2023. márc. 2. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én elmondanám, bár mi eleve megegyeztünk, hogy ha valami kell, ésszerű keretek között hozzányúlhatunk egymás pénzéhez. Csak annyi, hogy a másikunk tudjon róla.
2023. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mi távkapcsiban élünk.Es nem otthon loptak meg nem is élünk együtt.
2023. márc. 2. 09:21
 3/13 A kérdező kommentje:
loptam
2023. márc. 2. 09:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira szeretitek egymást miért nem jutott eszedbe elkérni a lopás helyett? Nekem ez nagyon furcsa.

Ha közvetlen utána nem mondtad el, akkor már nem mondanám el, viszont igyekeznék hogy többet ne csináljak ilyet...

2023. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha visszatetted a pénzt, akkor ez nem számít lopásnak szerintem.
2023. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha elmondod neki, utána az Istennek se fog többé bízni benned. De legalább visszatetted a pénzt, ami jelentősen csorbítja a történteket.
2023. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat? Ilyen gyorsan kirúgtak? Nahát.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2023. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hehe, szegény...
2023. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Psycho ***** válasza:
Ne mond el! Ha azóta jóvá tetted, akkor pláne felesleges. Ez a Te problémád, a saját tetteid lelki következményével (a bűntudattal) Neked kell számolnod. Ne tedd ezt az ő problémájává azzal, hogy elmondod neki. Úgysem tud mit csinálni, csak csorbul a bizalom. Lelkiismeretfurdalásod van? Helyes. Jogos. Rendezd magadban. Idővel lecseng.
2023. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdező saját bevállása szerint is elmebeteg, nincs semmiféle barátja, a kérdés kitaláció. Jelentsétek a kérdést.
2023. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!