Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van vaterán 1...

Mi értelme van vaterán 1 Ft-ért árulni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet valaki olyan szinten élettelen, hogy 1 Ft-ért árulja a semmitérő dolgait, amik még annyiért sem kellenek a kutyának sem? Mindenféle hülyeséget.. nyeretlen sorsjegyeket (nem régieket), közlekedési jegyeket (nem régieket), lejárt műsorújságokat, sorolhatnám. 1 Ft-ért már lehet rájuk licitálni, de fix 20-100 Ft-okért vihetőek automatikusan. De mondanom sem kell, még 1 Ft-ért sem kelnek el legtöbbször ezek a termékek, hisz a postaköltség miatt sem érné meg. Én a múltkor vettem tőle pár dolgot, de tulajdonképpen csak azért, hogy végre eltűnjenek a vateráról ezek a termékek, és ne legyenek a szemem előtt. De nem, ő újrakezdi, és pakolgatja fel ugyanúgy ezeket, így ott vannak a szemem előtt megint. Volt egy jó ajánlatom is a számára a múltkor, fix 1500 Ft-ot adtam volna neki több darab 1 Ft-os termékért, amik érdekeltek, de nem, ő azt mondta nem adja annyiért, inkább ÁRULGATJA ÉVEKIG, ÉRTÉKELÉSEKÉRT CSERÉBE. Hát ez vicc ez az ember!!! Hogy valakinek erre van ideje, meg energiája, állítom ez a hobbija neki!!! Van 3000 értékelése, ami gyakorlatilag másból sem állhat, csak 1 Ft-os értékelésekből. Ehhez tényleg csak gratulálni lehet.
2023. márc. 3. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

"Hogy valakinek erre van ideje, meg energiája"


Azért te sem panaszkodhatsz Uram/Hölgyem..

2023. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"Mi értelme van vaterán 1 Ft-ért árulni?"


"ÁRULGATJA ÉVEKIG, ÉRTÉKELÉSEKÉRT CSERÉBE."


Mi a kérdés? Sokan árulnak értékelésért.

2023. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja értem. Tehát annak van értelme, hogy valaki egyfolytában inkább fotózgatja és árulja hosszú évekig a semmitérő sz*rjait 1 Ft-okért (már ugye ha épp van rá vevő annyiért is ESETLEG), és azokért cserébe pozitív értékelést kap, mint hogy egy normálisabb árért odaadja valakinek egyben az egészet, hogy ne kelljen kínlódni többet az eladásával. Teljesen nyilvánvaló és egyértelmű hogy ez így normális. :D


Még rá is kérdeztem a vásárlásom alkalmával direkt, lennének e még ilyenek, mert azokat is elvittem volna, de érdekes, akkor "nem voltak"... most meg már persze érdekesmód egyből előkerültek és felkerültek vaterára ismét... Mondanom sem kell, természetesen 1 Forintért.. :D Vicc az egész ember.

2023. márc. 3. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Rohadtul ráérsz
2023. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Te is egy vicc vagy, hogy ezen képes vagy ennyit pánizálizni.
2023. márc. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Debil vagy?
2023. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

"Teljesen nyilvánvaló és egyértelmű hogy ez így normális"

Ha egyszer az értékelésre megy, nem arra hogy megszabaduljon a cuccaitól, akkor igen, teljesen normális, igen. Elemi logika, ha valami gyűjteményt mondjuk 10 darabban adsz el, az tízszer annyi értékelést jelent mint ha egyben eladnád az egészet.


Amire már kevésbé mondható el hogy normális, az inkább ez:

"Én a múltkor vettem tőle pár dolgot, de tulajdonképpen csak azért, hogy végre eltűnjenek a vateráról ezek a termékek, és ne legyenek a szemem előtt."

2023. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rögtön gondolhattam volna, hogy majd még én leszek a hülye.


Gyűjtögetek egy bizonyos témában, amik voltak neki, és vettem olyanokat is, amik már nekem megvoltak, csak azért, hogy eltűnjenek azok az értelmetlen hirdetések, és "ne legyenek útban" a keresgélés közben. De nem baj, most elölről kezdi az egészet. Csodás. Élettelen.

2023. márc. 4. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Hadd ne kelljen leírni, hogy ki a valódi élettelen.
2023. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!