Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán mi értelme van az...

Vaterán mi értelme van az 1Ft-os aukcióknak az eladó szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 11:33
 1/3 anti paladin ***** válasza:

egyfelől ha valami olyat tesz fel aminek nincs komolyabb értéke (számára) akkor nem kell azon agyalnia vajon most mennyiért hirdesse meg.


Másfelől vevőcsalogató. Egyszeri vásárló meglátja, hogy olcsó, elgondolkodik, licitál.

2013. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van külön egy gombnyomásos kategória, aminek az a neve, hogy "1 Ft-os aukciók". Nomost szerintem ez az, amit a legtöbben néznek. Még jó és értékes dolgokat is van értelme feltenni 1 Ft-ra, mert ott van a legtöbb licitáló (persze van némi kis kockázat, de elhanyagolható). Valamint amit első is írt, hogy az olyan dolgok, amiktől csak szabadulni akarsz és számodra nem képvisel különsebb értéket, azt érdemes így felrakni. Én adtam el könyvespolcot íly módon többért, mint amennyiért vettem (pedig igazából csak azt akartam, hogy valaki vigye már el :) )
2013. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, én most jól megszívtam vele! Márkás ruhacsomagot (15 db) raktam fel, alig hordott ruhák... 200 ft lett a vége, ketten licitáltak. Soha többet! Más is járt már így???
2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!