Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ettől már homofóbnak számít...

Ettől már homofóbnak számít valaki?

Figyelt kérdés

Ha valakinek alapból semmi baja nincs a melegekkel, megvan velük békében, nem nézi le őket, nem undorodik tőlük, semmi ilyesmi. Viszont nem szereti hogy minden filmbe/sorozatba beleerőltetik a meleg szálat mikor annak semmi keresnivalója benne.

Ettől valaki homofóbnak számít, vagy ez még nem az?



2023. márc. 5. 20:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem, szerintem csak egy értelmes ember vagy. Rohadt irritáló ez az erőltetett propaganda ami megmutatkozik kb minden 2020 után készült sorozatban.
2023. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Én sem szeretem ezt a túlzó formát. Ez egyfajta propaganda. Lenyomják a torkodon. És persze te vagy az előítéles, mert "el kell fogadni".
2023. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
Azért valld be hogy a szájer jóskát megnézted volna ahogy mászik lefelé az ereszen.:)
2023. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

El kell engedni. Bántod őket? Nem. Ártottál nekik? Nem. Akkor le kell szarni, hogy valami entellektüel Twitter felhasználó, vagy valami beteg aktivista szerint homofób vagy.


Hozzáteszem, ez csak én vagyok, de engem már az sem tud érdekelni, ha valakinek homofób/szexista/rasszista/mittudomén GONDOLATAI vannak. Ameddig ez kimerül elméleti nentetszésben, nem szimpatizálásban, "nem közösködök velük, ha nem muszáj" dologban, akkor az nem érdekel. Mert senkit nem lehet kényszeríteni szeretetre. Gondolatért bűntetni nonszensz.


Mielőtt bárki kiakadna, ugyan ez van, ha engem utálnak a színem, nemem, származásom, bármilyen kattanásom, melóm, hovatartozásom miatt, akkor is. Ameddig nem tesznek bennem kárt, addig ez van.

2023. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Még a meleg ismerőseim szerint is gáz, amikor teljesen "indokolatlanul" van meleg karakter egy filmben/sorozatban.
2023. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem cseszteted a melegeket, nem utálkozol, csak nem jönnek be a mostani erőltetett filmek. Vagyunk így ezzel páran: én kinyomom átlagban az ilyen filmeket, közben meg tök jól elvagyok a melóban a meleg kollégával, óriási figura a srác, imádok vele dolgozni. De az az erőltetett, kényszeres meleg-szerepeltetés irritál. A való életben meg abszolút semmi bajom azokkal a melegekkel akiket ismerek. Nem nyavalygok a prideon, nem zavarna ha házasodhatnának, örökbefogadhatnának a melegek: szóval nem, nem tartom magam homofóbnak. De a filmek többségét gagyinak, irritálónak tartom amik kényszeresen, kötelező jelleggel szerepeltetnek melegeket.
2023. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%

A kérdés az, hogy miért várod el, hogy a társadalom egy jelentős csoportja hiányozzon a filmekből, amikor léteznek, és nem is kevesen.

Az csak Magyarországon meg sötét diktatúrákban van, hogy a melegeknek rejtőzködni kell a társadalomban. Minden normális társdalomban a melegek jelen vannak a normál mindennapi életben. Ahogy a szőkék, meg a kékszeműek, meg az alacsony emberek, meg a piroskabátosok meg mindenféle más ember.

Azért, mert te egy fejletlen kis faluban nőttél fel, szellemileg nagyon távol a XXI. századi Európától, és felétek a melegek rejtőzködni kényszerültek ezért nem találkoztál a jelenséggel a mindennapokban, az nem jelenti azt, hogy az lenne az általános vagy a normális a rendes, fejlett világban.

2023. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
meg szabad kérdezni melyik beleerőltetett legutóbbi filmélményed váltotta ki ezt a kérdést?
2023. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
Fidesz kongresszust nézett a kis langyi.:)
2023. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Én nem azt várom el hogy ne szerepeljenek, hanem hogy ne CSAK azért szerepeljenek mert melegek, meg hogy öt percen belül vagy nyalifali, vagy szex legyen. Mondjuk a hetero karakterek is kivisznek az észből akik csak a dugásért vagy csöcsvillatásért vannak beelnyomva a filmbe.... és mennyi ilyen van mindkét oldalról.
2023. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!