Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs rám tekintettel a...

Miért nincs rám tekintettel a körmösöm? Emiatt váltani ciki?

Figyelt kérdés
4-5 éve hozzá járok már, szeretem a munkáját és jól ki is jövünk. Pár hónapja már nem üzletben dolgozik, hanem otthon maszekba az albérletében. Van neki egy csivavája egy nagy fekete macskája és egy aranyos kis fehér kutyusa. Félek a macskától és a csivaváktól, mert elég vad ez a kutya, nagyon ugat, morog nekem jönne stb. Akárhányszor megyek feszélyezve érzem magam, mert úgy enged be, hogy ott vannak az állatai pedig tudja, hogy félek tőlük és amikor bent vagyok és mondom neki, hogy én félek akkor zárja csak el a kutyat meg a macskát. Nagy kérés lenne, hogy amire megyek ne legyenek ott? Tudom, hogy otthon van, de akkor is feszélyezve érzem magam. Múltkor a macskát nem zárta el (én azt hittem igen) és miközben egyedül ültem a szobában rá várva bejött, nagyon megijedtem, legszívesebben ott akkor hazamentem volna.

2023. márc. 9. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a helyzet, amikor egyikőtök sem tett semmi rosszat, mégis rosszul alakultak a dolgok, mert nem találkoznak az elképzeléseitek. Ilyenkor csak a váltás a megoldás.
2023. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Mert úgy tűnik, hogy neki nem érdeke, hogy megtartson téged.


Ha figyelne rád, akkor bezárná az állatait, amikor jössz.


Mellesleg számlát ad ?

2023. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki váltani, hiszen te vagy a fizető vendég.


Minek fizetnél ott, ahol nem érzed jól magad?!


De én előtte határozottan megkérném, hogy amikor legközelebb jövök, addigra legyenek elzárva az állatai és ha nem teszi meg, csak akkor váltanék.

2023. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagy esélye van annak,hogy a saját állatait nem fogja miattad elvinni arra a 90 percre amit kb ott töltesz.Ha ennyire félsz és ő nem hajlandó elzárni normálisan válts másik helyre vagy tényleg kérd meg,hogy zárja el őket jól.
2023. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Váltani kell.


Tudnia kellene, hogy nem életképes ilyen körülmények között a vállalkozása. Idővel, ha kap elég visszajelzést, akkor talán belátja.

2023. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Egy macskatol meg egy macska meretu kutyatol? 😀 Gondolom nincs hozzaszokva
2023. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor KELL váltani. Ha problémád van naz állatokkal, akkor ne járj állatbarát helyre, márpedig ez egyértelműen az lett.

Ahogy előttem is írták, max. ha sokan váltanak emiatt, akkor majd elzárja őket.

2023. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
A macskája is harap?
2023. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%

Ezek az allatok nem harapnak nagyot. Tulliheged. Nem lesz komoly bajod,ha barmelyik is megtamad. Ne legyel hulye,hogy ilyenektol felsz.


/Egy amstaffgazdi/

2023. márc. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Vigyázz, mert ha a vérmacska támad, akkor véged van.
2023. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!