Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet,hogy ez egy hülye...

Lehet,hogy ez egy hülye kérdés de a gyakori nyelvbotlás számíthat beszédhibának?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen annak számít
2023. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én meg hadarok amikor izgulok vagy fáradt vagyok, össze vissza beszélek. Sajnos gyakori.


Nagy ritkán dadogok is és ismétlem magam. Nem vagyok agyilag zokni nincs semmi értelmi fogyatékoságom, semmi ilyesmi. És elméletben mindig tudom, hogy épp miről van szó. A munkám el tudom végezni, de a szavakkal, kifejezéssel, megfelelő fogalmazással nem vagyok jóban, nem tudom szavakban kifejezni és megfelelően kölürírni az aktuális témával kapcsolatban, amit mondani szeretnék. Sokan választékosan, szofisztikáltan és jól megfogalmazva, megfelelően körülírva, a nyelvtant helyesen, jól használva mondanak el egy történetet. Én elmondom az elejét és a csattanót egyből, és megy minden tovább.


Egy introvertált, de néha tudok extrovertáltan is viselkedni, beszélni.

2023. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!