Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek vodafone otthoni...

Akinek vodafone otthoni internetje van, nektek mostanában nincs vele probléma?

Figyelt kérdés
Nálam ha videót nézek, folyton megakad, sokszor lassabban tölt be oldalakat, skypeoltam valakivel, ott is mobilnetre kellett váltanom, mert lefagyott.
2023. márc. 14. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2023. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Kábelen vagy wifin kapcsolódik a készüléked a routerhez? Mert a wifi simán csinálhat ilyeneket. Akár amiatt is, ha a közelben nemrég üzemeltek be wifi routert, és zavarják egymást.
2023. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már vagy két hónapja folyamatosan.

Lassú vagy közli, hogy nem tudja betölteni az oldalakat, telefonról kb. már mindig saját neten vagyok itthon is, mert folyton azt írja, hogy oldal nem elérhető.

Gépen vezetékesen valamivel jobb, de sokszor ott is szakadozik. Én nem tudom, mit művelnek, de egyre szarabb, pedig a legnagyobb ezres csomagot fizetjük.

Ha tippelnem kéne, így akarnak rávenni a szerződés megújítására, hogy a legújabb hirdetett netre köttess át drágábban.

2023. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két-három hónapja sz@rakodik,pedig már routert is cseréltek, bár én tudtam, hogy nem az a baja. Egy darabig jó, aztán megint rosszalkodik.
2023. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Wifi. Eddig minden rendben volt. A múlt hónapban nem voltam itthon, de amióta hazajöttem, folyton ez van.
2023. márc. 14. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor ha megoldható, próbáld ki kábellel is. Gépen, notebookon valószínűleg van olyan csatlakozó, telefonnál problémásabb.
2023. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Packet loss

Mindegyik szolgáltató küzd vele egy ideje sajnos

2023. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap este is olyan g3ci lassú volt a wifi, hogy azthittem földhöz b@szom a laptopot. De amikor bekapcsolom a telefonom hotspot-ját, azon bezzeg száguld😠
2023. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!