Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha problémá...

Mit csináljak, hogyha problémáim vannak, de nem tudom senkivel sem megbeszélni, mert mindenki lealacsonyítja a gondjaimat és nem vesz komolyan?

Figyelt kérdés
Kezdve a barátaimtól, családomtól. Senki nem ért meg és elképzelésük sincs, hogy min megyek keresztül. Teljesen egyedül vagyok és ha ebbe belegondolok, már megint totál kész vagyok.

2023. febr. 11. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, ő meghallgat majd.
2023. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Két opció lehetséges:

1. Leírta az első válaszoló.

2. Interneten megpróbálsz barátkozni és hátha találsz olyan valakit aki meghallgat.

2023. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a legnagyobb támasz, ha a szeretteim hallgatnának meg, nem egy vadidegen.
2023. febr. 11. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Akkor ezt a szeretteiddel intézd el, ne az idegeneket kérdezd. Mivel nem ismerjük az általad kedvelt csoportot, sem pedig a konkrét problémáid, nem tudunk ennél hasznosabb választ írni.
2023. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, ne haragudj, hogy fel mertem tenni egy kérdést egy anonim oldalon, ami nem arra vonatkozott, hogy oldd meg a problémámat, hanem arra, hogy ezt hogyan oldjam meg a szeretteimmel.
2023. febr. 12. 00:07
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Mivel nem írtad le, mi is a problémád, így nehezen várhatsz tökéletes megoldást.
2023. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Majd te is vedd ugyanolyan komolyan amikor ők panaszkodnak.
2023. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a problémámra keresem a megoldást.
2023. febr. 12. 00:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén,nem tudom, mi a bajod. Ha a "szeretteid" szarnak rád, akkor hiába traktálod őket a problémáiddal, nem olyan bonyolult ez. Ne itt a gy-n értetlenkedj, hanem inkább értelmezd újra, hogy a szeretteid tényleg a szeretteid-e, vagy csak te hiszed ezt.

Amúgy meg javaslom a fizetett segítséget.

2023. febr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg egy levélben a gondodat, majd dobd be a postaládátokba. Így észre kell venniük a dolgokat.
2023. febr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!