Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ráírok privátban valakire...

Ha ráírok privátban valakire és kérdezek tőle valamit, sokaknak miért mániája megkérdezni azt utána, hogy "miért"?

Figyelt kérdés
Nem is szoktam rá válaszolni, nem szeretek magyarázkodni hogy miért tettem fel a kérdést, inkább nem írok neki többet
2023. márc. 15. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert érdekli, miért tetted fel neki azt a kérdés, amit?
2023. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

"Nem is szoktam rá válaszolni, nem szeretek magyarázkodni hogy miért tettem fel a kérdést, inkább nem írok neki többet"

Akkor mindenki jól jár.

2023. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy ha belegondoltok, tényleg bosszantó, bár függ attól is, hogy milyen kérdést tettél fel. Pl ha megkérdeznéd tőlem, hogy anyám és apám elváltak e, a válaszom után kíváncsi lennék miért kérdezted. De ha azt kérded milyen színű a szemem, arra nyilván nem kérdeznék vissza miérttel :)
2023. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen így próbálja(ná) a beszélgetést fenntartani.
2023. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

#3

Hát, ha valaki csak úgy random rámírna egy privát üzenetben, hogy milyen színű a szemem, engem például kimondottan érdekelne hogy miért.

2023. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert pocsék a kommunikációd.

Azért illik megtisztelni a másikat azzal, hogy megmagyarázod, a személyes kérdésed okát, de legalábbis kontextusba helyezni azt.

2023. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én nem tapasztalok ilyet. Jó lenne kontextusba helyezni a kérdést, mert ennek így semmi értelme nincsen. Valószínűleg olyat kérdezel, ami furcsa.
2023. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az szokott lenni pl. hogy egy kérdésnél ráírok a másikra és megkérdezem milyen idős, milyen nemű, iskolába jár-e, ilyesmi. A kérdésétől függetlenül, csak úgy
2023. márc. 15. 09:38
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy hülyeséget kérdezel. Így ne csodálkozz.
2023. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#5 Nyilván nem arra gondolok, ha valaki csak random rám ír ezzel a kérdéssel, hanem ha már beszélgetünk egy ideje. Nehéz elhinnem, hogy te komolyan azt hitted, hogy úgy értettem a dolgot, hogy már ezzel kezdi valaki a beszélgetést.
2023. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!