Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A prostitúciót meg lehet szokni?

A prostitúciót meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van olyan nő, aki élvezi, viszont a többség a kényszer miatt csinálja, szóval nem tudom azoknak hogy van gyomruk hozzá.

2023. márc. 15. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát, néha biztos szar, de 1 óra múlva vége. A SPAR-ban is néha szar, viszont az 8 óra. Lehet választani.
2023. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok nő azért csinálja, mert mocskosul lusta dolgozni és ez egy nagyon kényelmes kereseti forma nekik. Szóval meg lehet szokni.
2023. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudnám megszoki. Undorodok ettől.
2023. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi a kényszer? Csak mert én nem azt látom, hogy tényleges kényszer miatt. Nyilván kevesebbet keresne, mint gyorséttermi felszolgáló mondjuk, de van olyan, akinek "megéri" a több pénz és az elvileg kevesebb munka, még ha undoritó és megalázó is a meló.

Ők ilyenek.


Kulcsár Edinának is megérte Dubajba menni egy időre. Hogy én inkább felakasztanám magam, az egy dolog. Mérlegelte, neki az X millió többet ért. Lelke rajta.

Nagyon sokan csinálják ezt és itt nem arról beszélek, hogy vagy ez, vagy az éhhalál. De nekik olyan pénzügyi igényeik vannak, amik fontosabbak nekik, mint a méltóságuk.

2023. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Meg. Feltéve, ha az ő döntése.


Meg, hogy hogyan lett az illető szocializálva. Láttam egy interjút egy crackfüggővel, aki mondta, hogy nem volt gondja 12 évesen elkezdeni prostituáltként dolgozni, mivel 9 éves korában már megerőszakolták.

2023. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Annyit melózol amennyit akarsz, fél óráért 20 ezer meg nem olyan rossz(napi három kuncsafttal havi 20 munkanappal az 1,2 millió havonta amit nettó havi 30 óra melóval keresel, bruttó kb 60 órával). A sok pénzhez gyorsan hozzá lehet szokni. A másik meg hogy egyáltalán nem olyan gázos mint 20-30 éve. Egyrészről bármikor mondhatod a kuncsaftnak, hogy bocs nem, amikor régen mindenkinek volt stricije akkor ilyen pl nem volt, meg a hozzáállás is változott sokat az utóbbi évtizedekben.
2023. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Meg lehet szokni, kényszerből kezdtem, de magát az életformát már kifejezetten szeretem, cserébe vállalom a kellemetlenségeket.
2023. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van 7-es, én tegnap láttam Tik Tokon, hogy egy nő fent van egy osztrák szexoldalon. Kíváncsiságból rákerestem az oldalra, láttam hogy még az átlagos külsejű lányok is 160 eurót kérnek egy óráért.
2023. márc. 15. 15:21
 9/9 DanielC válasza:
53%
En ha nö lennek onlyfans-t csinalnek. Vegül is csodalkozok, hogy a prostik nem valogatnak jobban, ha rendes vagy a telefonban, mehetsz. Hogy lehet, hogy nem erdekli öket, hogy nezel ki, vagy legalabb az, hogy 120 kilo vagy, vagy 70?
2023. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!