Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az emberek a...

Miért ítélik el az emberek a prostituáltakat és miért mondják, hogy bármelyik egyszerű munka tisztességesebb ennél, ha közben az egyszerű munkát végző embereket legalább annyiszor megalázzák, ha nem többször?

Figyelt kérdés
Egy gyorséttermi dolgozó, árufeltöltő, vagy gyári munkás egész nap hallgathatja a nagyképű mérnököktől, meg informatikusoktól, hogy ők mennyivel jobbak nála. Miért akarják elhitetni, hogy ezeket az embereket jobban megbecsülik mint a prostituáltakat? Utóbbiak legalább keresnek, a társadalmi megítélése pedig ugyanolyan a kettőnek, hiába próbálnak álszent módon ferdíteni.

2020. aug. 30. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez marhaság. Évekig dolgoztam egy gyorsétteremben, soha senki nem alázott meg miatta, de a kollegáimtól sem hallottam ilyen sztorikat.

Másrészt nyilván mem ugyanaz az ember mondja az egyiket, mint a másikat.

2020. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nemntudom, te hol élsz. Mindenki azzal próbálja lenyomni a másikat, hogy majd mehet a mekibe krumplit sütni.
2020. aug. 30. 12:08
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
A prostik munkája a világon a leggusztustalanabb. Idegenek intim testrészeit nyalogatják stb. Pföej.
2020. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Azért ítélik el őket sokan mert az emberek egy részének szüksége van arra, hogy többnek,jobbnak érezhesse magát valaki vagy valakik felett. Általában aki szeret ítélkezni mások felett az azért teszi, hogy megerőtsítse magát abban, hogy létezik őnála nyomorultabb ember is a földön és ettől jobban érzi magát. A legkönnyebb dolog meg olyanok felett ítélkezni akik nem tudják megvédeni magukat hiszen sem személyesen sem a médiában nincs erre lehetőségük így viselniük kell a megbélyegzést.Ők a testükez árulják, mások a lelküket adják el a munkahelyen.S.ggnyalás,f.szopás megy ott is, nem tudom, hogy ez a fajtája mennyivel tiszeletreméltóbb vagy erkölcsösebb.
2020. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem még egy munkahelyemen sem kellett mások szőrös seggét nyalogatnom, te hol csináltál ilyesmit, 4-es?
2020. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Prostik minden csak nem tisztességes... Az ha a munkahelyen megaláznak akkor meg állj ki magadért... Krumplit sütni azért szokás mondani, mert ahhoz elvileg nem kell különleges képesség meg 8 diploma stb...de pörgés az van meg szerintem az se ciki ha mekibe dolgozik valaki...


Prostik meg okés lehet hozzá vágnak egy menetért mondjuk 199 ezret na de ott... Orrba szájba seggbe stb...

2020. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Idegenek testnedveit nyalogatni, ennél förtelmesebbet el sem tudok képzelni. Ezért nézi le őket mindenki, mármint aki nem kényszerből csinálja.
2020. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Csak az alacsony értelmi színvonalú emberek néznek le bárkit is, akár egy prostit. Miért is lenne a prostituáltság lenézendő amúgy? Legalább megpróbál valamivel pénzt keresni, nem anyuci meg apuci tartja el őket, meg az állam a segélyből. Én a munkakerülőket sokkal inkább a prostitáltak alá sorolnám. Az már egy másik téma, hogy mennyire atikus munka, én kirpóbátam már, milyen ezt a "szolgáltatást" igánybe venni, nem volt vele gondom. A hölgy csinos volt, ellehetett vele beszélgetni.
2020. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Orrba-szájba k.rja bárki, szép is az, mindenki boldog, akinek a gyereke ilyennel házasodik, annyira megbecsült szakma.
2020. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Megérkeztek a felháborodott rosszlányok^^:)
2020. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!