Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szoltam felnevetni...

Csak én szoltam felnevetni amikor itt gyakorin egy-egy troll kommentjét meglátom?

Figyelt kérdés
:D
2023. márc. 16. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon ritka amikor itt egy "troll" tényleg vicces, régebben jobb volt.
2023. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha nevetni nem is szoktam, de jól szórakozom saját vicceimen. Mások nem olyan viccesek.
2023. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Csak ezért járok fel ide, hogy ilyeneket olvashassak és nevethessek egy jót
2023. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy általában nem viccesek. Én többet mosolygok azon, mikor valaki intelligensen helyretesz itt egy-két hülyét és rávilágít a logikai bukfenceire
2023. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát, én nem szoktam röhögni, mert 80% szar.
2023. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát... most vagy én vagyok "szerencsés" és nem botlok vicces trollokba, vagy fura humorérzékem van. Esetleg mindkettő. Mert, akik az itteni kategóriákban megjelennek, sértegetnek másokat, bunkóznak, szándékosan egymásnak hergelik a népet, csak rontják az itteni alaphangulatot és nem teremtenek vicces pillanatokat.
2023. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Általában nem viccesek, szerintem inkább dühítők. De nem baj, mert így legalább tanulok egy kis önuralmat konfliktusok tekintetében, azaz, hogy hogyan ne idegeljem fel magam rajtuk. Szerintem már kicsit fejlődtem. Fél éve vagyok itt, ősszel még jobban felhúztam magam rajtuk. :)
2023. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Engem is csak irritálnak.

Most például kiírta az egyik troll, hogy az angolna az hal vagy kígyó? És egy másik troll odaválaszolta, hogy "halgyó"

Meg egy másik, hogy madár. Ezek tényleg azt várják, hogy ilyenen röhögjünk?

HAHAHA azt írta oda, hogy madár 😀😀😀 jajj ez nagyon vicces, az angolna nem is madár igazából, de a troll azt írta.

Vagy ezek nevetnek egymás viccein?

2023. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ne haragudj, lehet, hogy most én is troll leszek, pedig nem annak szánom, de amiről írsz szerintem nem olyan durva.


Szerintem az sokkal rosszabb, ha egy troll kulturálatlan, bunkó, érzéketlen, kötekedő hangnemben ír, kiforgatja a szavaid, csakhogy mondjon valamit, mert már érvei nincsenek stb. Velük van inkább baj. Én legalább is ezt értem troll alatt. A többi esetleg unalmas, humortalan alak.

2023. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, hogy moderátok is trollkodnak? :D
2023. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!