Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember lehet az, aki pl...

Milyen ember lehet az, aki pl facebookon mindig nyálas idézeteket és zeneszámokat oszt meg?

Figyelt kérdés
Miért nincs az ilyen embereknek önálló gondolatuk, miért mindig mások gondolatait osztják meg? Leginkább nőkre jellemző.
2023. márc. 16. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Azt osztanak meg, amit akarnak. A saját idővonaluk.
2023. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Unalmas.

Igazából aki a saját gondolatait osztja meg, az is problémás hisz.... akinek vannak barátai, az nem szorul ilyesmire..

Aki meg közhelyes sz*rokat posztolgat, annak meg konkrétan ötlete sincs mit kellene kezdjen az idejével.

2023. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ettől még szinte bármilyen ember lehet.
2023. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Az FB-n nem sok értelmes dolgot olvastam még, így nem értem mi a meglepő abban, hogy hülyeséget látsz ott, más sincs.

Ráadásul a megosztott tartalmak 99%-a nem attól származik, aki megosztotta, ez sem kéne, hogy meglepő legyen.

2023. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Pl. szereti az idézeteket és a zenéket? 🤷🤦🤨 Talán romantikus alkat?


Számomra meg a magadfajták viselkedése irritáló, akik képtelenek elfogadni a másikat olyannak, amilyen és nem kéne őket kritizálni és kibeszélni őket a hátuk mögött.

2023. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a redpill gondolatokra nem kíváncsi senki.
2023. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyálas dolgokat oszt meg --> nyálas.

Nem olyan bonyolult ez

2023. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Vannak ezek az emberek, akik ugyebár azt tesznek ki az oldalukra , amit csak akarnak, és vagy te , aki annyira ráér, hogy nemcsak nézegeti őket, hanem még egy kérdést is kiir róla, annyira ráér.
2023. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, ráértem épp és kiírtam erről egy kérdést, mert felfoghatatlan számomra mennyi agyatlan pitsa létezik. Csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Meg vannak ezek a macikás, virágocskás versike idézetek, azt otthon a verés után meg nyelik a nagy szőrös brokit..
2023. márc. 16. 14:28
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

LOL, ha mar itt tartunk, a gyakorizas legalabb olyan szint.

Mas. Mondjuk Frank Zappat osztok meg, akkor gitaroztam volna a vecen magam inkabb?

2023. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!