Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Miklósa...

Mi a véleményetek Miklósa Erika operaénekesnő hangjáról, munkásságáról?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Szép a teste, szép a hangja, szép a munkássága.
2023. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem kedvelem különösebben, de elismerem a munkásságát.
2023. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1%

Utálom az operát. Egyébként jó nő, szívesen ágyba vinném.


31/F

2023. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Különleges hangi adottság és megfelelő tüdőkapacitás. Sajnos van egy olyan érzésem, hogy sokkal nagyobb karriert futhatott volna be és magánéletében is boldogabb lehetne, ha 20 év 40 éves kora között még jobban képezte volna a hangját és jobban figyel a természet hívó szavára, hogy anya legyen, csak hát az akkori férjei sokkal inkább előtérbe helyezték az anyagi biztonság megteremtését.
2023. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen rendben van. Szép a hangja, sikeres, remélhetőleg teljes az élete a munkája mellett és ezt is akarta csinálni mindig is.
2023. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Lehet meglep 4-es, de az anyaság nem mindenkinek hívó szó. Nagyon agresszív a válaszod. Szép, szép, jó, jó, de ... Mindig ott kell legyen egy kib@szott de.
2023. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

#6:

Ebben neked mi a fene az agresszív stílus? Szerintem olvasd el még egyszer a választ, hátha sikerül rendesen értelmezned, vagy józanodjál ki előbb, ha be vagy b@szva.

2023. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
40%
Szép hangja van szerintem. Mostanság nem tudom, hogy néz ki de külsőre is kedves arcú, szép nő volt régebben, amikor láttam.
2023. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudtam, hogy ismered személyesen. Elvégre tudod, hogy nem volt túl boldog, hogyan képezte a hangját és hogy milyen férjei voltak. Ja, nem. Inkább te józanodj ki és tegyél valami hasznosat a társadalomért. Egy érzésből következtetni szimplán egy érzelmi analfabéta szokott. Kognitív terápiában kezelik. Szivesen. És nem kell válaszolni. Nem vagy olyan szinten, hogy kezelni tudd az ellentétes véleményekre kialakuló frusztrációdat. Így nem tudunk kommunikálni.
2023. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne, hogy szerintetek jó hangja van-e.
2023. márc. 16. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!