Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felkínálnák a fájdalommente...

Ha felkínálnák a fájdalommentes halál lehetőségét, és nem magadnak kellene megtenned mit válaszolnál?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés, akik úgy érzik, hogy nem bírják tovább. Nem látnak más kiutat.Tényleg érdekel.

2023. márc. 18. 05:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Már most is késő lenne...
2023. márc. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogadnám el addig, amíg csak akár egy ember vagy állat van, amelynek még fontos vagyok. Anyukám fekvő beteg, én ápolom. Sokszor nehéz, de ki kell tartanom. És ott van párom is, akinek csak én vagyok az életében. Állataink is vannak, akiket szeretünk. Szerintem te is találsz minimum egy személyt, akinek fontos vagy és szeret téged. Kitartás!
2023. márc. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Kérnék egy hónapot és uccu neki.

Elhagytak öt éve,azóta kínlódom.Semmi sem vidít fel és elegem van a magányos kóborlásból.

Egy hónap alatt kiutazgatnám magam,és elég volt utána...


Ötvenes férfi

2023. márc. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem a fájdalom tart vissza, és nem is mással akarnám elvégeztetni a piszkos munkát, hanem buddhistaként nem hiszek abban, hogy az élet vége mindennek a vége, akkor meg miért bízzam abban, hogy ha ezt most itt félbehagyom, utána jobb lesz? Az életünket, vilàgunkat mi választottunk, együk meg, amit főztünk. Egy tanárom szokta volt mondani, amikor egy diák, miután kiderült, hogy nem készült, a hekyére akart sunnyogni, hogy "Hogyisne, fiam, az egyesért is meg kell dolgozni!"
2023. márc. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Már kérném is!!!!

Utálom az egész életem!

2023. márc. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Most még nem, de előbb-utóbb igen, elfogadnám.

N

2023. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Akkor fogadnam el, ha már magatehetetlen lennék, vagy szellemileg épülnék le annyira, hogy szinte nem is tudok magamról. Vagy ha egy balesetben nagyon komolyan megsérülök pl bénulás vagy vesztett végtag. De míg egészséges vagyok nem kerném.
2023. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Csak abban az esetben, ha valóban olyan bajom lenne amivel képtelenség teljes életet élni és életem végéig ágyhoz lennék kötve. De ha csak mentális problémám lenne (mint amit a #3 is írt) inkább megoldást keresnék és segítséget kérnék. Pszichológus, másokhoz kapcsolódni, önismeret. Pazarlás lenne ilyen hülyeség miatt öngyilkosnak lenni mikor 50 évesen még sehol sem vagyok lemaradva. Ha 80 évesen lennék olyan helyzetbe nem zavarna, de 50 évesen még "fiatal" lennék.
2023. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

"Ha felkínálnák a fájdalommentes halál lehetőségét, és nem magadnak kellene megtenned mit válaszolnál?

Azokhoz szól a kérdés, akik úgy érzik, hogy nem bírják tovább. Nem látnak más kiutat.Tényleg érdekel"


Ez nem kérdés, hiszen eleve azoktól vársz választ, akik ezt akarják.

2023. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Újjászületést választanám egyből.
2023. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!