Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az eredeti vörös színű hajú...

Az eredeti vörös színű hajú nőknek, mindig is érdekelt, hogy az intim szőrzetük is vörös színű?

Figyelt kérdés

A bunko válaszokat mellőzze mindenki. Csupán kíváncsiság, mert nem tudom!

Előre is köszönöm!:)(


2023. márc. 20. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Igen lehet, esetleg világosabb árnyalat kicsit.
2023. márc. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Vörös nekik igen.
2023. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Cáfolnám. Vörös a hajam, de a szemöldököm ilyen világosbarna árnyalat, és ugyanilyen színű a szőrzetem is.

Egyébként értem a kérdést, az egyik kolis szobatársammal vetettük össze anno a kérdést, neki tejfölszőke haja volt, de barna szemöldöke, és a szőrzete is barna volt. Arra jutottunk, hogy valószínűleg amilyen a szemöldök színe természetesen, olyan a testszőrzet is.

Jelenleg van egy kollégám, akinek sötétszőke a haja, viszont a szemöldöke vörös, és a szakálla is. Még nem kérdeztem meg, milyen színű a fanszőrzete, ezt a kérdést a következő céges bulira tartogatom, de gyanítom, hogy az is vörös, hiába szőke maga a haja az illetőnek.

2023. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

xD

Hát ez hatalmasat fog ütni a céges bulin. Biztosan nem arra fog gondolni, hogy akarsz valamit.. Miután ezt félreértette (teljesen jogosan) pedig te leszel kiakadva, hogy rád mozdult.

Ezt inkább engedd el.. Jobban jársz, ha kiírsz ide a sexualitás kategóriába egy kérdést erről a fanszőr fétisedről.

2023. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs fétisem, és sem engem, sem a munkatársaimat nem ismered, szóval bátor dolog tőled előre megmondani, hogy hogyan reagálnak majd erre. Egyébként a szóban forgó kollégám nyíltan meleg, erről én is tudok, ő is tudja, hogy tudom, szóval lehetetlen, hogy akár ő, akár én abban a hitben éljek, hogy rám akar mozdulni. Én a helyedben átgondolnám, hogy adhatok-e tanácsot, vagy vagyok-e abban a helyzetben, hogy kioktassak másokat, mert én annyira mindent tudok a világról és mind a nyolcmilliárd emberről.
2023. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hujjujj nagyon érzékeny terepre tapintottam ahogy látom. 😢
2023. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!