Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már itteni levelezésné...

Történt már itteni levelezésnél, hogy nagyon be lettél csapva a másik személyét illetően? Főként erre a kategóriára gondolok.

Figyelt kérdés

És most annál többre gondolok, mint hogy két profilról két életkorral írt.

Teszem azt kamu facebook profilt adott meg amiben semmi sem volt valós. Vagy miközben egyik itteni fiókjából ismerkedtetek, másik fiókból is írogatott más személyként. Vagy mikor találkoztatok kiderült teljesen más mint akinek mondta magát. Ilyenek.


2023. márc. 21. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Olyan volt, hogy elkezdtünk beszélgetni itt, azt mondta 30 éves, szingli, aztán átmentünk egy másik platformra beszélni, ahol volt beállítva neki profilkép, de gondolom elfelejtette, és más volt a neve, meg plusz 20 év volt, és házas 🤣
2023. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
Igen nehany padofilt is talaltam itt, meglepő mennyi van.. meg sok aki kamu fbt ad meg mert szegyenli a szexuálitasat
2023. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó lett volna ha ott hagyják ahova kiírtam. Nem feltétlen ugyanazok látogatják a két kategóriát. A szexualitásban jobban előfordul levelezés, amit kérdeztem, olyan meg még inkább előfordulhat.
2023. márc. 23. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad bele a kérdésbe a kulcsszavakat. Szex vagy ilyesmiket.
2023. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oda írtam, hogy főként erre a kategóriára gondolok. Ami akkor még a szexualitás volt.
2023. márc. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!