Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, Ti belementek intimebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti belementek intimebb levelezésbe úgy, hogy nem tiszta, hogy ki van a másik oldalon?

Figyelt kérdés

Most komolyan, amikor levelezésre kerül a sor, a (kamu) képküldés kb. a második levélben alap, de egy rövid telefon/skype hívásra már senki nem hajlandó. Akkor már csak a kifogások jönnek. Nem gáz?

Vagy én lennék túlságosan gyanakvó?

25.bi.L



2016. márc. 6. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

en nagyon utalom ezeket a skyp es mas hivasokat folg kepcserek

az illetot hamar kiismerheted a valaszaink\ keresztul ha van egy kis erzeked ? a gyanakvas fennallhat de az ahamr bebizonyosodik a beszelgetes kzoben > > nem muszaj allandoan vizualisnak lenni >

nekem ez a velemenyem >

2016. márc. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy mindenki,mindent azonnal akar. Nekem pl. több kell egy ismeretséghez két üzenettől. Tényleg mindig mindenki szkájpolni akar,vagy képet kér,viszont egy idegennel ezt sosem tenném.Ahhoz viszont már nincs türelme senkinek,hogy beszélgessünk,írogassunk,megismerjük egymást. Tehát attól,hogy kifogásokat keresek,nem azt jelenti,h kamus lennék,mindössze ennyi ismeretség alapján nem küldök képet,pláne nem szkájpolok,ahol már a valódi nevem szerepel.
2016. márc. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, mint a 2. válaszoló. Egyébként ha csak barátkozós ismerkedés van, akkor egyáltalán nem érdekel, hogy hogy néz ki a másik.

Persze ha konkrétan társkeresésről van szó (amiben nincs nagy tapasztalatom), akkor egy idő után esedékes lenne, hogy lássuk egymást, de nem a 2.-3. alkalom után. Viszont nehéz ügy, mert ha kiderül, hogy kamu az egész, akkor meg elvesztegetett idő és csalódás.

24L

2016. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocs, ha félreérthető volt a kérdés felvetése.

Nem véletlenül a Biszexualitás rovatban tettem fel a kérdést és nem véletlen, hogy a végére oda is írtam, hogy bi vagyok. Lány létemre lányok/nők társaságát keresem, velük ismerkednék. És sokszor nagyon nehéz kiszűrni, hogy ki az, aki valóban nő és ki az, aki csak annak adja ki magát...


Abban természetesen teljesen egyetértünk, hogy az ismerkedést nem szabad elsietni. Kellenek bizonyos lépcsőfokok, amiket végig kell járni. Én is imádom, amikor hosszas levelekkel, később akár beszélgetésekkel ismerjük meg, "derítjük fel" egymást. És nagyon jó érzés az az édes izgalom, amit a másik fél megismerése közben érez az ember lánya.

A kérdésem arra utalt, amit a 3. válaszoló meg is fogalmazott. Éppen a szép hosszú, lassú ismerkedés végén lehet rettentő nagy a csalódás, ha egyszer csak az derül ki, hogy a másik fél nagyon nem az, akinek kiadta magát. És itt nem feltétlenül arra gondolok, hogy pl. csalódást kelt a másik külseje. Hanem ha kiderül pl. az, hogy egy unatkozó/kíváncsi pasi szórakozott veled napokon/heteken át. Márpedig, sok esetben gyanús, hogy erről van szó. :(

Erre célozva írtam, hogy egy rövid telefon vagy skpye beszélgetés eloszlathatna ilyen aggályokat. Aztán a képcsere már egy következő fokozata az ismerkedésnek, az intim képcseréről már nem is beszélve.

2016. márc. 7. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez mindig benne van a pakliban, hogy átverés az egész. Viszont szerintem sok olyan helyzet van, mikor tényleg csak annyiról van szó, hogy még nem akarja "kiadni magát" az adott személy. Elvégre nem véletlen, hogy nem eredeti névvel, vagy fb profillal jelenünk itt meg.

De reális elvárás azért, hogy egy intimebb beszélgetés/képcsere előtt lásd, hogy ki ül a másik oldalon és azért gyanús, ha pár értelmes levélváltás után sem akarja felfedni magát az illető. Sőt, az is gyanús, ha neki nincs igénye erre hosszabb idő után.

A bizalmat meg kell adni az első napokban mindenképpen, aztán kiderül, hogy mennyire érte meg. Az meg csak rajtad múlik, hogy mennyi ideig vagy hajlandó várni, hátha kifogod 10-ből azt az 1/2-t, aki nem csak szórakozik, hanem tényleg csak visszafogottabb az átlagnál.

Érdekes kérdést vetettél fel, lehetne ezen elmélkedni még egy darabig :)

3. válaszoló voltam

2016. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!