Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi visel meg jobban? (Ha...

Mi visel meg jobban? (Ha megvisel egyáltalán) Ha állatokat, vagy embereket látsz szenvedni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 17:36
A kérdező szavazást indított:
engem az állatot szenvedése nagyon megvisel, az embereké nem
engem az emberek szenvedése visel meg, az állatoké egyáltalán nem
nekem mindkettő szenvedését ugyanolyan rossz nézni
engem nem hat meg sem az állat, sem az ember szenvedése
nekem kifejezetten élvezetet nyújt, ha szenvedni látok másokat
számomra az állatok szenvedése élvezetes
53 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Kisebb dolgokban az állatok szenvedése jobban megvisel, nagyobbakéban meg inkább az embereké, vagy mindkettőé ugyanannyira...


Pl ha egy kiscicának el van törve a lába, akkor amiatt szomorúbb vagyok, mint ha egy emberé van eltörve,hiszen a kiscica nem érti hogy miért van fájdalma, és azt sem tudja, hogy idővel majd el fog múlni, míg egy embernek sz@r érzés ugyan, de ő felfogja, hogy mi történik vele.


Ha viszont azt látom hogy valaki az utcán éhezik embertelen körülmények között, akkor teljesen mindegy hogy emberről vagy állatról van szó, sajnálatot érzek.

2023. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon elszomorít, de az állatoké egy mm-rel jobban.
2023. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom miért de engem az állatok nem viselnek meg kicsit sem. Kb. úgy vagyok vele mint amikor a gilisztát szúrják horogra (kit érdekel).

Olyan hatalmas nagy baromság az embert és az állatot összehasonlítani.

2023. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!