Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is elvonulva élne legszíve...

Más is elvonulva élne legszívesebben?

Figyelt kérdés

Valamilyen formában elvonulni, távol a társadalom fertőjétől, az elnyomó civilizált világtól.

Ti hogyan látjátok a jövőt, a világ jelenlegi létét? Aki szeretne a témában beszélgetni, az dobjon egy p.m.-et.

Köszönöm a válaszokat.



2023. márc. 25. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak elmennék egy olyan túrára ami sokáig tartana és ez idő alatt el lennék vonulva java részt a társadalom mindennapjaitól. Itt most arra gondolok, hogy olyan helyre menni ami kevésbé lakott és átvágni bizonyos országokon ahol akár több hét/hónap lenne keresztül menni.
2023. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egyedül nem lehet jókat szexelni.
2023. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé pesszimista vagyok a jövőt illetően, aminek az utóbbi időben egyre inkább hangot is adok😅 Valahogy nagyon nem tetszik az irány, amerre a világ halad; túl sok a negatív történés, atrocitás, az emberek egyre inkább elhidegülnek egymástól, tombol az individualizmus, egyre tűnik el az empátia, helyébe tódul be a frusztráció, meg ilyenek. És bár ezzel a jelent írtam le, szerintem a jövőben ez hatványozottan rosszabb lesz.

Ez gondolom megosztó lesz, de nekem pl. ez az egész ChatGPT dolog sem tetszik. Érdekel a téma, szoktam is utánaolvasni, mégis inkább a veszélyeit látom (dezinformáció (!!), propaganda), mint a benne rejlő lehetőségeket.


Néha eszembe jut, milyen jó is lenne kicsit elvonulni mindentől, de az még konkrétan nem fogalmazódott meg bennem, hogy hova és mennyi időre.

2023. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Néha el szoktam menni a kármelita nővérekhez Magyarszékre. Távol a város zajától és gondoktól. Pár napi ottlét csodákra képes.
2023. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg nem mindenki bírja a magányt. Akkor is ha azt hiszed jó lesz egyedül, nem biztos hogy mentálisan az előnyödre válik.
2023. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem, engem rettenetesen taszít ez a nomád életmód
2023. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Teljes összkomforban élve, de szinte láthatatlanul az embereknek egy nagyvárosban ahol sokféle kulturális lehetőség van, jómódban, egészségesen. Nekem ez lenne maga a paradicsom.
2023. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Igen,de nincs hova elvonulni.
2023. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam. Elköltözni valami nyugodt szinte alig lakott helyre ahol az élet is"lassabb".

Kilépni a napi szintű mókuskerékből.

2023. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is elvonulnék.
2023. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!