Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel dobjam fel magam ha...

Mivel dobjam fel magam ha nagyon rossz kedvemben vagyok és legszívesebben csak feküdnék az ágyamba és semmit nem csinálnék?

Figyelt kérdés

Fel kell keljek és fel kell készüljek a holnapi sulira.(Gimis vagyok)

Aztán időbe le is kéne feküdjek.



De ilyenkor az a baj hogy nagyon magam alatt vagyok és semmihez semmi motivációm...

Aludni sem tudok, csak így gondolkodom, "depizek"... Ilyenkor képtelen vagyok normálisan csinálni akármit is.


2023. márc. 5. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha tudsz tanulni nélküle, kapcsold ki a laptopot. És a telót is. Ezektől kitisztul szerintem a fejed.


Feldobni az dobna fel, ha azt csinálnád amit akarsz, nem plusz dolog. Szóval az dobna fel, ha készülnél vagy aludnál. Szóval szerintem minden mást zárj ki.

2023. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Holnap mikor felkelek tudom hogy milyen kiba*ott rossz lesz, aztán elmegyek suliba mint egy félhalott és csak létezek ott is 6-8 órát.

Valami megoldás kéne hogy ne csak ez legyen.

2023. márc. 5. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Alváshoz próbáld meg a Valeriánát.

Ha meg depis vagy, akkor lehet kellene egy szakemberrel beszélni, mert egy pármondatos GYK-s választól nem lesz sajnos jobb:(

2023. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Maszturbálj lefekvés után.
2023. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Menj el futni legalább egy félórát, az nekem segíteni szokott. Közben érdekes podcasteket hallgatok spotifyon.
2023. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Velem is ez van és rájöttem hogy ez ellen nem lehet mit tenni. Élvezd ki míg gimis vagy mert ezután csak rosszabb lesz..
2023. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A depresszió egy igen komoly betegség, az hogy szétunod magad meg nyafogsz, az nem egyenlő a depresszióval.
2023. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!