Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embernek mindig a fiatalkor...

Az embernek mindig a fiatalkora a legszebb?

Figyelt kérdés

Nekem a 90-es évek hiányoznak a legjobban, szívesen emlékszem vissza rá, szívesen hallgatom az akkori zenéket, akkor voltam tizenéves.

Pedig nem volt álom tinikorom, szüleim elváltak, anyu újra férjhez ment olyanhoz, akit nem is szerettem, ő sem engem...

De tesómék, meg a barátok miatt annyira jó volt az az időszak, együtt voltunk, jól éreztük magunkat. Persze, voltak sírások fiúk miatt is. De akkor is.

Mindenkinek a tinikora a legszebb?


2023. márc. 25. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Én a 90-es évek filmjeit szerettem, mindegyiket amiben volt humor és érzelem.

Milyen naívan és romantikára kiéhezve néztem őket. Jó, nem hittem el, de azért jólesett lubickolni bennük. Most már rájuk sem keresek pedig mindennap nézhetném.

2023. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Szép időszak egy csomó tényező miatt, de ahogy majd múlik veled az élet, lesznek majd más efféle aranykorok is. Nekem már van néhány ilyen, mindegyik a maga varázsával és emlékeivel.


Időben kell rájönni, hogy ilyen aranykort direkt csinálni is lehet, és akkor többet is átélhet az ember élete során.

2023. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az én gyermekkorom borzalmas volt. Alkoholista apa, állandó veszekedés, bántott, megalázott. Szégyenkezve éltem. Meg akartam halni.


Már nem él. Boldog párkapcsolatban élek. Most vagyok a legboldogabb.

2023. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt huszon-, és harmincévesen is, de ez a top.
2023. márc. 25. 19:07
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as, az a durva, hogy a családi életem nekem is így zajlott.

De mégis a barátok szebbé tették.

2023. márc. 25. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szar gyerekkorom volt és még barátaim sem voltak akkoriban. Középiskolás voltam, amikor az első barátomat szereztem. Nem is gondolok vissza különösebb nosztalgiával, most a 30as éveim közepén sokkal jobb életem van és most is vannak barátaim akikkel nagyon szoros a kapcsolatom.
2023. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

95-ös születésű vagyok

Lehet azér, mert én akkor voltam gyerek de 2007-ig megvolt a maga romantikája annak hogy még nem nagyon volt elterjedve az internet.

Ilyen szempontból egy teljesen másik korszak

2023. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy jobb az ember egészségi állapota és több a terve, álma, reménye, az élet még nem törte meg.

Általában a szabadideje is több.

2023. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!