Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem nevetséges ez market platzon?

Nem nevetséges ez market platzon?

Figyelt kérdés
nem nevetséges amikor az emberek annyiért vagy még drágábban adják el a dolgokat mint újan? főleg a kerti asztal székekkel 20 ezerrel olcsóbb ha újan veszem. sok ilyet látok. de játékok,tárgyak,bármi,sok ember új áron hirdeti. tényleg megveszi ezeket valaki? nem értem..
2023. márc. 27. 04:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kiteszi x összegért, még nem jelenti azt, hogy el is tudja adni.

Próbálkozik.

2023. márc. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki nyerészkedni próbál, és mindig akad egy hülye, akire rá lehet sózni valamit.
2023. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nevetséges. Sokszor előfordul, hogy egy termék nem egyforma áron van a különböző boltokban, lehet, hogy a legdrágább helyen vette meg és abból az árból indul ki, ahhoz képest jelentősen olcsóbban árulja. (Vagy ő sem a legdrágább boltban vette, de eladáskor a legmagasabb árat veszi figyelembe)
2023. márc. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Ez az ő baja, legfeljebb nem adja el. A bosszantó inkább az, amit bizonyos tajparaszt emberek művelnek, hogy felteszek elég nyomott áron valamit, és odaírom, hogy ez fix ár már, erre nekiáll még abból is alkudozni a maga faék egyszerű, tapló stílusával.

Herótom van már a bugrisoktól.

2023. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezért kerülöm a marketplatzot, az eladó termékek nagyon túl vannak árazva, ha meg én rakok fel valamit a harmadáért akarják megvenni meg vigyem oda nekik. Ezzel a jelenséggel én is rendre találkoztam hogy drágábban hirdetik a használt dolgot mint újonnan. Az a szomorú hogy valaki mindig megveszi, én is ismerek olyat aki vett kétszeres áron kerti bútort, mert azt hiszi hogy ami marketplatzon van árulva az csak is olcsóbb lehet.
2023. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen már én is elgondolkodtam. Ahogy te is irod, minden kategóriában ezt látni, tárgyak, játékok, ruhák, stb. Jó ideje nem is nézem a marketplace, meg hasonló oldalakat, mert egyenesen vicc. Az embereknek nincs igazán realitás érzékük az árképzésnél. Nyerészkedés. Kidobni, eladjándékozni sajnálják, olcsón eladni nem akarják, mert akkor már legyen valami "értelme" is az eladásnak. Viszont van aki ebből él, így biztosan akad olyan balek aki megveszi. Szerintem ez onnan indul, hogy pl. marketplace mindenki előtt ott van, nem kell különösebb erőfeszítés, keresgélés, utánajárás. Egyszerűen csak rákeres, kidobja a közeli eredményeket, aztán helo. Nem hasonlÍtgatnak árakat, nem nézik meg sem online, sem a fizikai boltokban, nincs vele macera.
2023. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!