Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért nem...

Az emberek többsége miért nem figyel más ember magántulajdonára?

Figyelt kérdés
Jó példája ennek a parkolóban az ajtók figyelmetlen kinyitása. Sajnos a fényezés javítása nagyon költséges. Hasonló dolog egy társasházban a felújításnak nevezett saját kezű bénázás, ami miatt egy teljes szint beázik. Szólni már késő, hiszen ezekre akkor derül fény, amikor a kár már bekövetkezett. Egy csóró műszakmunkás pedig nem tud megéríteni akkora kárt, amennyiért soha nem látott mennyiségű műszakot kellene dolgoznia. Inkább tervezni és gondolkozni kellene mindenkinek!
2023. márc. 27. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

A kérdező privát üzenete:


"Kívánom, hogy a két biohulladék utódját ne kerülje el a daganatos megbetegedés. Kellemes, jó egészségben való autózást kívánok! ;)"


Hát pajtás, én meg ehhez gratulálok.


Akkor leírom mégegyszer az 1-es kommentem lényegi részét:


Barátnőm kicsit nekiütötte az autónk ajtaját a másik autónak, kb koccant valamennyit, majd együtt néztük a nagy semmit a másik ajtón, amin SEMMI nem történt.

Erre kipattant egy agresszív barom az autóból, kirántotta a mi autónk ajtaját, majd elkezdett őrjöngeni a barátnőmmel.

Együtt néztük, hogy mégis történt valami az ajtajával?

Nem, még az ő sas szeme se látta.

2023. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 : A jókívánságot a 7-es hozzászólás tartalmazza! ;) További jó rinyálást kemény gyerek! ;)
2023. márc. 29. 05:10
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

jencike9876! Legyél oly szíves itt a kérdéshez nyilvánosan hozzáfűzni a hozzáfűznivalóidat! Nekem se időm, se energiám nincs veled privátban levelezgetni. Bár hozzáteszem még mindig jobb, ha online agyatlankodsz, mint mikor kimész a nőddel közterületre tombolni és rombolni.


Korábbi hozzászólásom a Kérdezőhöz szólt, és nem hozzád, valószínűleg ő és sokan mások is értik.


Ezen OFF-ért pedig bocs mindenkitől, de nem tehetek róla, hogy jencike9876 privátban zaklat.

2023. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kérdező, privátban küldted azt az üzenetet, amiért kár, hogy nem vág ki a gyk innen gyorsiramban.
2023. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

09:02, nem én tehetek róla, hogy egy frusztrált élőlény vagy te is, szerintem teljesen mindegy, hol fejtem ki az álláspontomat a beteg, paranoiás(tudod mit jelent?) vádjaiddal szemben, nem hinném, hogy te fogod eldönteni, hova írjak.

De tessék, íme az üzenetem:

pajti, elolvastad azért te is rendesen a kommentemet...

"őmaga okozta a kárt"

Nem, nem volt kár.

"elsőre nem is észrevehető, de valóban okozta"

Nem, még mindig nem volt kár.

"riheröhögve beszáll a kocsijába"

Őőőőőő, írtam valahol ilyet? Nem.

"mint aki jól végezte dolgát, és szelelne el."

Őőőőőő, ilyet sem írtam, együtt néztük a T. agresszívval az állítólagos sérülést, ami nem volt, még az ő nagyító szemével sem.

"Majd nekiáll feljebb, kisköcsögnek nevezi a vétlent"

Aki kivágta a mi ajtónkat, kb kiszedte a páromat az autóból, és elkezdett vele őrjöngeni?

"Amikor ez a nyomi nő még látja is"

anyukádat is így hívod? Vagy min a barátnődet? Bár incelként nem hinném, hogy volt neked olyan valaha is...

"A leírásból kirí, hogy nem is puszta véletlen volt, hanem egy tipikusan senkire és semmire tekintettel nem lévő elefánt ez a pít.sa...."

igen, tudod, szándékosan nyitotta így ki az ajtót, hogy most boldog légy...

még mindig nincs barátnőd? Ahogy beszélsz a nőkről, nem hinném, hogy ismered a fogalmat egyáltalán...

"Na de miért ilyen? Magától, alapból? Vagy a szüleitől ezt látta? Ettől többnek érzi magát? Ennyire unalmas az élete, hogy tetteivel beleköt másba? Miért, miért....?"


És te drága egyetlen barátom, miért vagy ilyen? miért? miért? Ilyen nevelést kaptál? Ettől vagy nagyobb, jobb?

2023. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"ha online agyatlankodsz, mint mikor kimész a nőddel közterületre tombolni és rombolni."


Online egyelőre te agyatlankodtál, amikor belémálltál a hülyeségeiddel.


Látom, te az a totál érthetetlen, értelmezhetetlen lelki sérült vagy, kíváncsi lennék milyen neveléselmélet vezetett odáig, hogy ennyire felfoghatatlan legyél.

Leírom megint, már nagy betűkkel, hátha felfogod a csökött agyaddal esetleg:

NEM TÖRTÉNT SEMMIFÉLE KÁR


Bár a fajtádnak lehetne magyarázni a végtelenségig, olyan hülye vagy már látom, mint a s.gg.

2023. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
én itt befejeztem a kispöcsű, nőhiányos incelekkel való online vitát, akiknek újdonság, hogy megvédik a bnőiket a hozzájuk hasonló agresszív, frusztrált tahókkal szemben....
2023. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#14 : Legközelebb a nyitó nagyszerű hozzászólásodról majd hagyd le az utolsó mondatot. Annak ilyen következményei vannak. :)
2023. márc. 29. 20:19
 19/19 A kérdező kommentje:
Hová lett ez a Jenci fiú? Elég csöndben van! :)
2023. ápr. 1. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!