Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kétszínű, gerinctelen a...

Miért kétszínű, gerinctelen a legtöbb ember?

Figyelt kérdés
Van egy hölgy akit évek óta ismerek, jó barátságban vagyunk (vagy is azt hittem) Személyesen minden oké, aranyos, kedves, stb. Már egy ideje fura volt hogy telefonon, messengeren szinte sose tudtam elérni, de betudtam annak hogy a piacozás árubeszerzés meg a sok egyéb tennivaló miatt van ez. Pár napja próbára tettem. A piacon elvegyültem az emberek standok között és úgy hívtam telefonon, én jól láttam hallottam őt, ő viszont nem sejtette hogy én ott vagyok. Kicsörgött a telója, megnézte majd vissza rakta a zsebébe és elkezdte mondani a kollégájának hogy ki keresi megint. A jelzőket amiket használt azt szándékosan nem írom ki ide. Eljöttem onnan mert akkor nem tudtam volna emberi hangon beszélni az tuti, nem akartam ott a piacon annyi ember előtt lejáratni magam, de nagyon feszült vagyok még most is miatta. Miért ilyenek azok az emberek is akikért tűzbe tettem volna a kezem? Bocs ha hosszúra sikerült az írás.
2023. márc. 26. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n ami mozdítható-, pénzzel kapcsolatos témát érint, és ugye emberi kapcsolatok vannak benne, akkor nem szabad jót várni...
2023. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Fura a sztorid. Követed a nőt, majd nem szolitod meg, hanem felhivod. Aztán állítólag a piacon, a nagy tömegben és feltehető hangzavarban kihallgatod mit mond rólad. Ő meg persze nem vesz észre. De rendben, elhiszem a történetedet. Kollégák vagytok, munkakapcsolat? Esetleg nem történt valami az utóbbi időben köztetek ilyen téren?
2023. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik képtelen vagy felmérni a kapcsolataid kölcsönösségét. Legközelebb korábban vedd a lapot, más embernek az egész piacos játszma nélkül is leesett volna, hogy mi a helyzet.
2023. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Mind1, szakadjon meg ott ahol van!!
2023. márc. 26. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nagyon sok ilyen van! Kávézok a munkahelyen valakivel, csörög a telefonja, megnézi: "jaj már megint ez a fax hív", oszt kinyomja. Közben meg elvileg jó barátok/barátnők.
2023. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!