Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők/lányok/fiúk/férfiak!...

Nők/lányok/fiúk/férfiak! Nektek mennyire jönnek be a japán férfiak/nők? Mi tetszik bennük?

Figyelt kérdés
Az értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2023. márc. 27. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nőként a japán férfiak abszolút nem. Alacsonyak, vékonyak,nem túl férfiasak.

A japán nőket szépnek látom általánosságban,női szemmel.

2023. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Max szexkapcsolatra jó lesz.

Üdv: férfi

2023. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

és a japán férfiaknak bejönnek az európai vékony nők?

mert ha igen, én repülök!

2023. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van köztük olyan, amelyik jól néz ki. De a gondolkodásuk nagyon furcsa, teljesen más kultúra.
2023. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Japán/ázsiai nőkről való véleményem elég vegyes.

Vagy egyáltalán nem jön be, vagy egy 10/10es arca van és akkor a többi népet maga mögött hagyja.


Kicsit olyan gyengéd, félénk arcuk van. Nekem alapvetően bejön.

2023. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

van amelyik bejön van amelyik nem

f

2023. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten az eseteim, mert apró/vékony termetű a többség, én meg a kicsit nagyobb darab férfiakhoz vonzódom. De van köztük is olyan, aki tetszik.


Hogy miért, az nem a rassztól függ, hanem a konkrét embertől. Nincs kinkem sem ázsiaira, sem afrora, sem más egzotikus embertípusra, ha ez a kérdés. Ettől még találok köztük olyat, aki számomra is vonzó.

2023. márc. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az arcuk különlegesnek vélem jó értelemben, de semmi közelebbit nem tudnék elképzelni velük, munka/tanulást sem. Más világ.
2023. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a japán nőket, és ez most furán fog hangzani, de a hangjuk isteni a fülnek. (és most nem szexuális dologra gondolok, hanem pl. általános beszéd vagy ének a nyelvükben, ez a hullámzó hanglejtés és beszédstílus nagyon bejön nekem)
2023. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZorPrime ***** válasza:
A japán nők közül amelyik szép, az hihetetlenül gyönyörű, nekem nagyon bejönnek. Nagyon nőiesek és bájosak. (Az más kérdés, hogy mi jár a fejükben...) Egy olyat, aki Japánon kívül - mondjuk Európában - hosszabb időt eltöltött és így nem idegen neki a "nyugati" gondolkodás- és kifejezésmód, bármikor bevállalnék partnernek.
2023. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!