Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ember miért...

Szerintetek sok ember miért keveri állandóan a sz@rt,és miért akarja a másikat rossz színben feltüntetni??

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen ember van, viszont nem értem hogy ennek mégis mi áll a háttérben?? Valami pszichés bajuk tuti van az ilyen embereknek, csak nem tudom hogy mi. Szerintetek?

2023. márc. 28. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert attól, hogy másokat maga alá sorol jobbnak érzi magát, és ehhez gyűjt önigazolást. Pl irigy vagyok valakire, és ezért próbálom magamnak bebizonyítani, hogy nem is olyan nagy szám ő. Ezt pedig mindenkinek elmondom, hátha ő is azt mondja, amit hallani akarok.


Mert így akar előnyt szerezni, bevágódni. Amikor elmondom neked a sikamlós kis pletykáimat, és ebből elindul köztünk valami, attól azt remélem, hogy jobb leszek nálad. Munkahelyi körülmények között még egyértelműbb a motiváció.


Nem is kavarni akarja a szart, csak zavarja valami. Pl a szomszédom állandóan kint parkol az utcán, és nem tudom miért, ezen meg felcseszem magam, és állandóan azon dohogok, hogy "bazmeg már megint ott áll".

2023. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én olyan embereket szoktam kibeszélni akiket joggal utálok, de valamiért muszáj elviselnem őket (pl. tanárok). Szóval szerintem az emberek egy része (nem mindenki, nyilván) azért beszél ki valakit, mert ki nem állhatja az illetőt, de jelenleg nem tudja megszakítani vele a kapcsolatot. Vagy megtehetné, de gyáva hozzá/nem akar egyedül maradni. Nyilván vannak kifejezetten rosszindulatú emberek is, ők egy másik kategória.
2023. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyébb/sz@rabb ember mellett könnyebb jobbnak tűnik. Ő úgy akar feljebbkerülni hogy a másikat nyomja le.
2023. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*könnyebb jobbnak tűnni
2023. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják az előttem lévők. Szerintem nagyon sok ember el van magától szállva, mindenkinél tökéletesebbnek érzi magát.
2023. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!