Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a középkorúak meg az...

Miért a középkorúak meg az öregek dumálnak a mai emberekről meg erkölcsről mikor ők a legromlottabbak pont ?

Figyelt kérdés
Némelyik cikk alatt amit egy emberről meg annak a haláláról írnak dühítő, szinte plusszban örülnek ha fiatal hal meg, és az ilyen kommentelők nagy része középkorú meg idős.
2023. márc. 28. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Vannak/vótak ilyenek is, meg olyanok is, mint mindig. De egy a fontos: mind tudja hanogztatni, hogy:

"Én, egyedül én építettem fel a fél-, ha nem is az egész országot".

2023. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Mert ilyen kis túl érzékeny vagy, mert nem vótál katona...
2023. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért ők a legromlottabbak, ezt mire érted?
2023. márc. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy az undorító, érzéketlen kommentek többnyire tőlük jönnek.
2023. márc. 29. 08:23
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom szerintuk meg forditva van
2023. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

Kortól függetlenül a legtöbb magyar ember EQ-ja és szellemi képességei borzasztóan alacsonyan vannak egy külföldihez képest..

Viszont nekem is az a tapasztalatom, hogy ebben az országban az idősebbek többsége vállalhatatlan: tájékozatlan, nagyszájú, neveletlen prolik, akik viselkedni sem tudnak normálisan és nagyon nem érzik, hol a határ. A vicc az, hogy meg vannak róla győződve, hogy minden jobbak, a fiatalok gyengék, miközben telesírják a netet folyamatosan, annyira nem tudják elfogadni a mai világot, nulla empátia, tolerancia van bennük, de ők akarják oktatni a fiatalokat.

2023. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy ebben az országban a fiatalok többsége vállalhatatlan: tájékozatlan, nagyszájú, neveletlen prolik, akik viselkedni sem tudnak normálisan és nagyon nem érzik, hol a határ. A vicc az, hogy meg vannak róla győződve, hogy mindenben jobbak, az idősek gyengék, miközben telesírják a netet folyamatosan, annyira nem tudják elfogadni a mai világot, nulla empátia, tolerancia van bennük, de ők akarják oktatni az idősebbeket.
nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fejedben maximum
dec. 1. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!