Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is nehéz a megélhetés...

Másnak is nehéz a megélhetés gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk. Teljes elekseredésben vagyunk....
2023. márc. 29. 20:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Elkeseredésben vagyunk.
2023. márc. 29. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén? Gyerek nélkül nehezebb. A gyerekesek kapnak egy csomó támogatást.

Biztosan van, akinek nehéz, nem azt mondom, de bele kell kalkulálni a nehézségeket is.

De ezt így nehéz megmondani, kinek mi a nehéz. Kevés az infó. Hol éltek? Fizetés mennyi? Albérlet, hitel? Autó? Speciális étkezés? Fejlesztés? Káros szenvedély? Szülőket esetleg támogatni? Kilátás van jobb munkára, tanulásra?

2023. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem gyerek nélkül is az…inkább le sem írom miket kell csinálnom hogy túl éljem (nem nő vagyok nem k..va) nem kell privát :d
2023. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
2! Azt a 12000 forint családi pótlékot??? Hát tényleg nagyon komoly összeg 😃
2023. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Más egyedul nevel gyereket es a 12 ezret kapja csak. Gyt 0.

Ő meg azon csodálkozik, hogy ahol 2 kereső van, azok miert sírnak?

2023. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másnak is. Sőt, gyerekek nélkül is az!
2023. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági válságot élünk, ne csodálkozz. Nekem nincs gyerekem, de tavaly óta feléltem a 1,5 milliós megtakarításom, annyit drágult minden. Nemhogy félretenni nem tudok, örülök, ha nem kerülök mínuszba.
2023. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Auto nélkül neveltem fel a gyerekeimet. 22, 19 évesek. Ami drága lett volna a ruhazkodas azt én megoldottam olcsón. A kisebb örökölte a nagyobb jó állapotban maradt ruháit. Aztán fogadtam el baratoktol is cipőt, ruhanemüt. Ezt tudom sokan cikinek érzik. Aztán használtan is vettem , szépen öltoztettem őket. Tudom sokan presztízs kérdést csinálnak abból hogy a gyereken egy vagyont erő ruházat + cipő van a legdragabb uzletbol. Aztán huu mennyibe kerül a gyerek! Lehet olcsóbban is hidd el kérdező.
2023. márc. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!