Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha diákmunkából kirúgnak...

Ha diákmunkából kirúgnak akkor az megnehezíti a jövőben a munkavállalást?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne adj rá okot, hogy kirúgjanak.
2023. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Igen
2023. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, engem elküldtek diákmunkákból, a későbbiekben is mindig nehezen ment az álláskeresés. Már az is eszembe jutott, hogy valami feketelistára kerültem, olyan sok helyen elutasítottak.
2023. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy miért és honnan rúgtak ki. Adott szervezet/hálózat lehet, hogy elutasít.

De amúgy nem érdekel senkit. A legtöbb embert kirúgják párszor élete során.

2023. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem találsz melót szar az önéletrajzod, nem tudod eladni magad, nem tudsz jól kommunikálni, nem a területeden/képességeidhez megfelelően keresel. Gyakran túlképzett emberek jelentkeznek alja munkára, őket nem veszik fel, illetve túl keveset kérnek, mint mondtam, nem tudják eladni magukat, azért se veszik fel, ezt elsőkézből tapasztalom.
2023. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkret diakmunkat nem csinaltam, inkabb alkalmit vagy feketet. Az 2x annyit fizetett. Az meg nem szamit h ott mi tortent 😀
2023. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Engem rúgtak ki több helyről,mikor diákmunkán voltam.De legtöbbször vagy elmondták miért,vagy én kérdeztem rá.Szóval az a lényeg,hogy tanulni kell belőle.Ha késtél,ügyelj rá,hogy ne késs,ne menj el előbb,ne beszélgess túl sokat,stb...Az emberismeretedet is fejleszd,ne legyél túl naiv,legyen benned egy egészséges gyanakvás mindenkivel szemben.A főnök nem a haverod,akármit is mutat, tartsd meg a főnök-beosztott viszonyt.Nem mindig te vagy a hibás,ezt is tanuld meg.A kollégák lehetnek báránybőrbe bújt farkasok,a főnök visszaélhet a hatalmával.Most,hogy idősebb vagyok,a mostani munkahelyemen több mint 12 éve dolgozom.Egyébként meg ha jelentkezel egy állásra,nem kell tudniuk,hogy kirúgtak diákmunkáról.
2023. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!