Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak betöltött 18. életévű...

Csak betöltött 18. életévű diákok vállalhatnak külföldi diákmunkát, vagy akik abban az évben töltik? (jelenleg 17 vagyok) Ausztriában szeretnék dolgozni a nyáron.

Figyelt kérdés

július közepén töltöm a 18-at, szóval ha utána tudnék csak külföldön dolgozni az se lenne nagy gond, csak szeretném minél előbb elkezdeni.

a lakhely nem gond, mert van kint ismerősünk, illetve szombathelyi vagyok így akár busszal vagy vonattal is tudnék utazni minden nap, ha a határhoz közeli kisvárosban találnék munkát.

Főként nyelvtanulás céljából mennék ki, de persze a pénz sem utolsó szempont. Németből b2-es szinten állok, angolul pedig alapfokon beszélek.

17L



2017. ápr. 8. 10:29
 1/1 anonim válasza:
Én Hollandiába élek és itt a diákok már 15 éves koruktol dolgoznak.Szeretik alkalmazni a fiatalokat föleg a vakácio idöben mert olcso munkaerö.Itt 23 éves korig kiskorunak számitol.Én ugy tudom lehet 18 éves korba külföldön munkát vállalni.De külföldön minden munka hivatalosan megy a munka szerzödésben elöirt bért kell hogy kapj az viszont nagyon kevés.Megélni abbol nem lehet.Magyar pénzbe kb 90 ezer forintnak felel meg havi szinten.
2017. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!