Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érvényesítsem az...

Hogyan érvényesítsem az akaratom, a jogaim?

Figyelt kérdés
Bárhol az életben azon kaptam magam, hogy az én ötleteim, az én gondolataim egyszerűen leseprik az asztalról és mindig a nagyobb hangú emberek irányítanak. Hogyan tanuljak meg kiállni saját magamért?

2023. márc. 31. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Olvass vezetési ismeretekkel, önismerettel, tárgyalással kapcsolatos könyvet, esetleg beszélj pszichológussal
2023. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Az olvasás csak akkor válik be, ha legalább egy ember van a környezetedben, aki biztat, elismer, pozitív megerősítést ad.

Egyéb esetben keresni kell ilyen embert.

Vannak határmeghúzó foglalkozások.

Igen, nem írtam még oda sok kérdéshez, én is unom, de az a célom, hogy mindenki álljon ki magáért. Mivel a magyar emberek jelentős része a neten él, ide írom, ami ténylegesen bevált nekem is. Segítőt keresni. Nem ciki, hanem menő, és igényesség

Ciki, ha elbaszol egy életet, mert mindig csak hajbókolsz, bólogatsz, nem tudod magad képviselni.

2023. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Először is abból kellene kiindulnod, hogy miért fontos neked, hogy a tied legyen az érdem. Milyen helyzetek ezek, hogy ez ennyire kell?
2023. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Amikkor elmondod az érveidet, ne hagyd, hogy megváltoztassa valaki valami jobb ötlettel. Érdemes kicsit feljebb emelned a hangodat emiatt is.
2023. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, hogy valóban a te ötleted-e a legjobb. Mert ha nem, akkor szerencse, hogy nem a te ötleted valósul meg!
2023. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!