Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a más abban ha valakinek...

Mi a más abban ha valakinek az állampolgársága brit valakinek meg angol?

Figyelt kérdés

Wikipédián láttam hogy egy híresség aki az Egyesült Királyságban született az volt oda írva állampolgárságának hogy brit és egy még egy híresség aki az Egyesült Királyságban született és annak az volt oda írva állampolgárságának hogy angol.

Most ez kettő külön? Vagy hogy van ez?



2023. márc. 31. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elírás: nincs olyan, hogy angol állampolgárság.
2023. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. márc. 31. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Felmerült, miután Nagy Britannia fõleg az angolok kezdeményezésére kilépett az Európai közösségbõl, hogy akkor viszont Nagy Britannia többi népe kilép Nagy Britanniából, és önálló országként pld Skócia újra belép Európába. Ha ez megvalósulna, esetleg számítana hivatalosan, hogy valaki még a régi rendszerben britt volt, most meg már csak angolnak (írnek, velszinek) kell mondani.


Volt már pár ilyen a történelemben. Valaki 1988-ban még csehszlovák volt, utána meg el kellett döntenie, hogy cseh, vagy szlovák. Fordítva is: Németország újraegyesítése elõtt nem mind németek voltak, hanem NSzK-sok, meg NDK-sok.

2023. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"egy híresség aki az Egyesült Királyságban született az volt oda írva állampolgárságának hogy brit és egy még egy híresség aki az Egyesült Királyságban született és annak az volt oda írva állampolgárságának hogy angol"

Melyikük melyik évben született?

2023. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
britt? :)
2023. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

4-es mivel tanulmányoztam csak úgy a Harry Potter színészeit ezért rájöttem hogy Daniel Radcliffe anyukájának Marcia Gresham-nak az van oda írva állampolgárságának hogy angol vagyis nála láttam

2023. ápr. 1. 23:18
 7/8 gusztav75 válasza:

Great Britan lett a brexit utan de angol allampolgarsagert lehet beadni a papirjaid,tehat a kilepes utan mar az Egyesult Kiralysag nem a UK (United Kingdom) emblemat hasznalja az autokon hanem a GB (Great Britan)

nincs kulonbseg,angol leszel ha leteszed az allampolgarsagi vizsgat

angol nyelvtudas rol szolo igazolas amit elbeszelgetessel es £150 os dijal ertekelnek,ill.life of UK test

ha ez megvan akkor £1500 befizetese esten megkapod a brit vagy angol utlevelet

2023. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. ápr. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!