Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol nyelvű állatorvosi...

Blabla bala kérdése:

Angol nyelvű állatorvosi képezésre magyar állampolgárságga lehet menni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az önköltségesnek van angol nyelvű része, csak bizonytalan vagyok benne, hogy oda lehet-e menni.

2023. febr. 15. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar állampolgárság nem gond.

Viszont az biztos, hogy oda nem fogadják el az itthoni biosz-kémia emelteket, még akkor se ha idegen nyelven teszed le. Azt nem tudom, hogy pontosan milyen feltételekkel lehet bekerülni, de valószínűleg az egyetemnek van valami speckó felvételije. Ezt mindenképp tőlük kell megkérdezned. Felvin sem fogsz erről semmit találni, úgyhogy az egyetemnek kell írnod emailt.

Amúgy mi a baj a magyar nyelvű képzéssel?

2023. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, több emberről is hallottam, hogy így csinálja (van aki magyaron kezdte és átment angolra).

Részleteket én se tudom, hogy pontosan hogyan megy ez. Azt tudom, hogy nem 1 millió valamennyi, hanem 3 millió talán egy félév, vagy azóta még több is lehet.

2023. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a nyelvtudás miatt választanád az angolt, akkor szerintem nem érdemes, pont elég nagy kihívás magyarul is, plusz vehetsz fel állatorvosi szaknyelvet szabadon választható tárgyként 🥰
2023. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!