Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt mindig az a helyes válasz...

Itt mindig az a helyes válasz a többiek szerint ami a kérdező ellen szól?

Figyelt kérdés
Nagyon ezt veszem észre sajnos. Ha kiírok egy normális értelmes összeszedett választ ami próbál segíteni a kérdezőnek az adott szituációban akkor lepontoznak és egyből belém kötnek. De más normális válaszoknál is így szokott ez lenni. A biztosan megcsal, a te hibád, te rontottad el, te voltál a hülye, te tehetsz róla válaszokon kívül itt semmi sem helyes? Miért kell a szegény kérdezőkben egyből rossz érzést kelteni, hogy fixen ő a hibás holott, ha végig olvasnák a kérdést simán rájöhetnének, hogy nem. Ennek akkor így mi értelme van? Nem segítő szándékkal van itt a többség csak kiélni azt, hogy szapulhatnak valakit. Nagyon toxic ez a közösség már ami itt van.
2023. ápr. 1. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon sok esetben teljesen érthető, mert sok kérdés szimpla provokáció vagy analfabéta a kérdező. Persze nyilván előfordulnak rosszindulatú válaszok is olyan kérdés alatt ami amúgy tök normális, de ilyen esetben szerintem inkább lepontozzák azokat akik megkeseredésükben beszólogatnak.
2023. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%

Nem, itt vagy az egzakt válasz a helyes válasz (ha pl. szabályra, törvényre, műszaki dologra, házi feladatra kérdezel rá), és nincs helyes válasz, ha valaki itt teregeti ki a magánéletét ahelyett, hogy megélné, és megbeszélné azokkal, akikre tartozik. Ez a kérdés egyik kategóriába sem tartozik, mondhatni metakérdés, erre az a helyes válasz, hogy minek írsz ki ilyen kérdést, én nem jelentelek moderátornak, de valaki tuti fog.


Senki nem mondta, hogy itt bárki segítő szándékkal lenne itt. Te itt azt mondod, hogy a többség nem segítő szándékkal van itt. Te is itt vagy, feltételezhetem, hogy a többséghez tartozol, ezért minek segítsek neked, ha te nem segítő szándékkal vagy itt? Vagy ha nem a többséghez tartozol, csak pár példa alapján itt többségezel, akkor szimplán bunkó hülye vagy, minek segítsek? Na látod, szimpla logika, hogy neked nem kell segíteni, csak ez alapján a kérdés alapján. Még a magánéletedet sem kellett szánalmas módon idegeneknek kiteregetned ahhoz, hogy iszonyat rossz emberi véleményem legyen rólad.

2023. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Hát, én többféle változatot vettem észre.


Van, hogy a kérdező a bunkó a válaszolókhoz. Van, hogy a válaszolók a nem normálisak a kérdezőhöz, amit te is írsz. De olyan is van, hogy a válaszoló köt belé egy másikba, és ebből születik még vagy 30 egyébként nem is releváns válasz, ami meg már nem is a kérdéshez tartozik..... Imádom....

Nem tudom miért csinálják ezt. Kiragadnak egy-egy mondatot a másik írásából, kiforgatja a másik szavát csakhogy neki legyen igaza. Gusztustalan dolgokra mondják rá, hogy teljesen rendben van, de persze csak név és arc nélkül merik bevallani beteges véleményüket.


Én ha nem muszáj, már nem is kérdezek itt, csak válaszolgatok. Ennyit tudok mondani csak, mert változtatni nem tudsz.

2023. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%

Én is látom hogy mindog az a hibás itt aki kérdez. És ha csak egy válaszoló is segíteni akar, leoontozzák.

És az erre vonatkozó kérdéseimben is hogy miért, azokat védik akik a kerdezőket szapulják.

2023. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

#4 Nem, nem (vagy nem csak!) az a hibás. Ha valaki segíteni akar, nem pontozzák le. A baj akkor van, ha valaki több összetett mondatot leír egyhuzamban. Ha az egyik mondat segít, a másiknak meg a felével nem ért valaki egyet, lepontozza. Jó nevelő eszköz arra, hogy tömörítse az ember a mondanivalóját.


Az meg téged minősít, ha vannak olyan kérdéseid, hogy "miért", mert ez az oldal nem arra való, hogy azt kérdezd, hogy miért nem jók a válaszok egy másik kérdésedben. Azt írd a naplódba, meséld el anyudnak, akármi, ha nem vagy elég érett ahhoz, hogy magadban kezeld az ilyet. És nem, nem véd itt senki senkit, ha azt látod, hogy a kérdezőt "szapulót" "védi" mások, az azt jelenti, hogy ritka gyökér volt a kérdező. Mert bizony ugye ha a válaszolók többsége szerintetek hülye bunkó, akkor statisztikai tény, hogy a kérdezők többsége is hülye bunkó, elvégre mind kérdező, mind válaszoló regisztrált az oldalra, ugyanaz a merítés.

2023. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Kezd kikopni az oldalról a normális, jóindulatú emberek csoportja sajnos. Én is észrevettem már ezt. Régebben jobb fejek voltak.
2023. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha most azt írom, hogy nem, akkor valójában igen?:D
2023. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Elég sok variáció van.


1, A kérdés nem kérdés. Pont most van a Gyerekek témakörben valami nagyokos, aki megkérdezi (a tipikusan terhes vagy kisgyerekes) közösségtől, hogy mit gondolnak arról, ha egy anya megöli az újszülöttjét. NA MIT? Totál provokávió a kérdés.

Ugyan ez, mikor itt valaki leírja, hogy ronda és nincs nője. Oké. Akkor? Mi erre mit válaszoljunk? Itt csak a sajnálatot és figyelmet vadásszák. Nem lehet érdemben mit mondani rá. Kevésbé csúnya nem lesz, ha mi vele sírunk. Nője nem lesz mágikusan a semmiből.


2, Az ötvenszer feltett kérdések. "Akkor most fizetős lesz a Messenger?" Már elmondtuk milliószor, hogy nem.

Ennek egy válfaja a visszatérő hülye kérdező. A hablatyos munkaügyis, az alapítványi iskolás, az incel fiúk akik lekrváznak privátban. Elsőre egyikkel sem voltunk bunkók, de felismerhetőek és kretének.


3, Az olyan kérdések, ahol annyi a válasz, hogy "kérdezd meg az illetőt, akiről szó van". Mire gondolok? "Mit jelent, ha egy férfi ismerősöm rámnéz és megvakarja a fejét, az orrához nyúl, mosolyog/nem mosolyog, stb." Hát kérdezd meg tőle. Ne ismeretlenektől.

Ennek a variációja, mikor szidni kell a kérdező ismerősét/rokonát, úgy, hogy nem tudunk róla semmit. Tipikusan anyós, szülő, hansolók. Minimális infót kapunk, azt is egyoldalúan, de nekünk utálkozni kelle a kérdezővel.


4, Kérdez. Mi válaszolunk. Neki nem tetszik a válasz, ezért hisztériázni kezd, pampog, majd mi vagyunk a hülyék, mert neki akkor is igaza van.

Példa egy mai kislány; anyuval és nagyival él. Van egy kutyája, de hozni akar másikat. A nagyi nem szeretné, de ő akkoris akarja, pedig a nagy a héz egyik tulaja. Mondjuk neki, hogy nem okés, ez nem így működik. Erre kijelenti, hogy de akkoris hoz, nagyi pedig ÖNZŐ. Kaffog, beszólogat, mert mi mind rosszindulatúak vagyunk.

2023. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
#8 Beletrafáltál, szerintem ez is a kutyás kislány kérdése.
2023. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

8


Azt a kutyás nagyis kérdést én is láttam, csak nem olvastam el, nem kattintottam rá. Szerintem akkor jobb is. xD

2023. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!